Behandeling concept Vergunningsvoorwaarden

Onder een amateurdienst wordt verstaan ​​een radiocommunicatiedienst met het oog op zelfstudie…., zo beginnen alle vergunningsvoorwaarden, ook de huidige voorstel. Inderdaad?

Overzicht van verbindingen sinds 2016 doen 2021
Overzicht van verbindingen sinds 2016 doen 2021

De huidige DX-operatie wordt gedomineerd door de FT8-modus (volgens Clublog-statistieken, ongeveer 67% QSO bevindt zich in deze modus). In de automatische modus maakt de computer de verbindingen voor u. Je kunt het station gemakkelijk ergens in de hoek verlaten en 's avonds zie je welke stations zijn toegevoegd aan het logboek. Zolang de vermeerderingscondities goed zijn, 100W is genoeg om over de hele wereld verbinding te maken.

Dus het is illusoir, die "N klasse operator", die proeven van de bijzondere vakbekwaamheid van een exploitant van amateurstations klasse E wil uitvoeren, moet ten minste: 500 verbinding…". Hij hoefde geen enkele verbinding te maken, allemaal gedaan door de computer.

Laten we onszelf een vraag stellen - wat voor soort zelfstudie is dit?? Brengt de vaardigheid van de operator? Technisch?

Welnu, laten we onszelf een vraag stellen - zal een klasse N radioamateur zichzelf niet stellen?: "Waarom proberen voor Extra, 100W is genoeg voor mij over de hele wereld, de klas brengt me geen nieuwe bands of supervoordelen".

Aan de andere kant is er geen definitie van het aantal vermogenselementen van de zender in het voorstel. Waarom? De voor- en nadelen van multibeaming zijn bekend. In de Tsjechische Republiek, decreet nr. 156/2005 genoemd: "Prestaties gespecificeerd in paragrafen 2 een 3 zij mogen niet worden overschreden in de som van de vermogens van individuele omroeptoestellen tijdens hun gelijktijdige werking op één frequentie en gemoduleerd vanuit één bron."

De notulen van de vergaderingen worden voorgezeten door de SZR
De notulen van de vergaderingen worden voorgezeten door de SZR (voorjaar: hamradio.sk)

Volgens een rapport op hamradio.sk, de Slowaakse Vereniging van Radioamateurs (SZR) heeft zijn voorstel al ingediend 2014. Het zou niet eerlijk zijn, documenteren, wat betreft alle radioamateurs hadden de gelegenheid om zich uit te spreken? Het staat niet eens in de resolutie van het SZR-congres http://www.szr.sk/szr/zjazdy/8/uznesenie.htm (2014) een http://www.szr.sk/szr/zjazdy/9/uznesenie.htm (2018), u kunt het echter vinden in de verslagen van de SZR-presidiumvergadering http://www.hamradio.sk/clenske/zapisy.htm Hoewel de laatste van het jaar is 2018, maar als je ouder wordt, vermeldingen van werkzaamheden vindt u op de Vergunningsvoorwaarden. Het is aan de leden van de SZR, om hun instemming of oneens te uiten met de manier waarop het SZR Presidium handelt.

Ik vind het nieuwe concept van de Vergunningsvoorwaarden onjuist en ben het er niet mee eens.

2 28 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
5 Opmerkingen
De oudste
De laatste Meest beoordeeld
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
Adam
Adam
7 maanden geleden

Na druhú stranu je zase pre mňa ako Nkára ktorý robí výhradne SSB pribudnutie 20 ik ben 40 m pásma veľmi prínosné. A nový povoľovacie podmienky len prispejú k môjmu zdokonalovaniu a sebavzdelávaniu.

Paneel
Paneel
Antwoord op om0aao
7 maanden geleden

nebude. morseovku uz nikto z mladych nevie, ako CW vykape zacina vykapavat aj SSB. Aby udrzali dotacie zo statu tak rozdaju koncesie CBckarom a PMRkarom

De zeehond
De zeehond
Antwoord op Paneel
3 maanden geleden

Kecanie”, t.j. použitie papule, teda na KV spravidla SSB, je jedným z tradičných atribútov rádia, takže vykapania SSB sa naozaj neobávam. Schopnosť použiť tlamu máš totiž spravidla v štandardnom vybavení, zakiaľ nutnosť zvládnuť CW bola kedysi bolestivo pociťovaná prekážka.
A ak je niekto technický neschop, môže mať problém vôbec pripojiť rádio k počítaču.
Het is interessant, že tu skoro nikto nevidí prieraznosť a relatívnu jednoduchosť napr. FT8 (čo je stále len cvrlikanie cez SSB :NS) ako motivačný faktor. Je totiž motivujúce urobiť s FT8 za víkend celú Európu. Kým by začiatočník urobil podobný výlov na SSB, trvalo by to dlhšie resp. DLLLHOOO (ale pravdepodobne kratšie, ako na CW so zarátaním celej tortúry okolo naučenia sa morseho). Po takom jednoduchom nábehu si proste povieskúsim niečo ťažšie” (a nájde si JS8Call :NS) a takto sa môže prepracovať v podstate k akémukoľvek módu v poradí ním pociťovanej obtiažnosti (ktorá je spravidla subjektívna). Ak dáš na začiatokneprekonateľnúprekážku, tak to časť záujemcov odradí hneď a ďalšiu časť v priebehu prípravy na skúšky a v konečnom dôsledku neurobia nijaké spojenie nikdy. Je to to, čo chceš (aby si mal, bijvoorbeeld, blahý pocit nejakejvýlučnosti”)? Pri pohľade na vekové priemery rádioamatérov a najobľúbenejšiu rubriku ich médií (SK) – ktorej proliferácia je sama osebe PR failnemám pocit, že toto je správna tendencia.

De zeehond
De zeehond
Antwoord op om0aao
3 maanden geleden

Bude. Pretože aj v EÚ je stále dosť krajín, kde je akceptácia CEPT Novice povolení na bode mrazu (Írsko, Griekenland) a vo väčšine ostatných je orezaná alokácia. A ľudia zvyknú cestovať a radi by aj s rádiom.
Nechcel by som byť ani Čech. Akumulované bingo: nielen orezaná (klasici by povedalitradičná”) alokácia, maar ook 10 W max. Pritom QRP jeneveľmi vhodný módpre začiatočníka, lebo demotivuje (nie každý to berie ako challenge, Hallo, of er een ringkern is die we in de radioclub hebben en ik heb iets in huis, dus ik zal proberen verschillende baluns op te winden en dan zullen we de meest geschikte meten – a aj to v podstate z donútenia, lebo na domácom QTH KV anténu neumiestnim, tak behám po kopcoch, pochopiteľne, nie s 5kilovým rádiom). Buď ho prekričia, alebo sa nedokričí on sám. Aj keď, pravda, v porovnaní s takými portošmi, kde si po prvom leveli licencie ešte 2 roky nezavysielate (!!!) je to raj.

5
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x