DX TOPLIJST OM – YL, XYL gaat verder

Túto dlhodobú súťaž organizuje CQ.sk voor Slowaakse radioamateurs om DX-werking te promoten bij radioamateurs over de hele wereld (YL, XYL). voor Slowaakse radioamateurs om DX-werking te promoten bij radioamateurs over de hele wereld, voor Slowaakse radioamateurs om DX-werking te promoten bij radioamateurs over de hele wereld, voor Slowaakse radioamateurs om DX-werking te promoten bij radioamateurs over de hele wereld, voor Slowaakse radioamateurs om DX-werking te promoten bij radioamateurs over de hele wereld.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci aktívni rádioamatéri, fyzické osoby, ktorí pod vlastnou volacou značkou naviažu spojenie s rádioamatérkou z niektorej platnej zeme DXCC a pošlú hlásenie. Spojenie môže byť uskutočnené na všetkých rádioamatérskych pásmach a všetkými druhmi prevádzky.

Hlásenia o uskutočnenom spojení, s údajmi ako na QSL lístku, sa posielajú na adresu vyhodnocovateľa admin@cq.sk Pre zapísanie do tabuľky bude rozhodujúci čas spojenia s YL, XYL. Spojenia sa budú pravidelne dopĺňať do tabuľky DX TOPLIST OM-YL, XYL na stránke www.cq.sk V hlásení je potrebné uviesť meno rádioamatérky, s ktorou bolo naviazané spojenie. Pri porušení súťažných aj povoľovacích podmienok sa rozhodnutie vyhodnocovateľa považuje za konečné.

en in video's 100 zemí DXCC s rádioamatérkami budú vydávané pekné diplomy. en in video's, ktorými do tabuľky prispeli.

Ak si chceš pozrieť tabuľku, musíš byť prihlásený: Slovak HAM portál, CQ.sk of: Registrácia

jij 73 ! Fee, OM3CAQ

0 0 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
0 Opmerkingen
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x