Update van OM CallBook en andere sites

Huis Forums CQ HAM-forum ander Update van OM CallBook en andere sites

 • Dit onderwerp is leeg.
Bekijken 3 berichten - 1 door 3 (van 3 totaal)
 • Auteur
  Berichten
 • #11489 Antwoord
  blankom2adp
  Deelnemer

  Uitnodiging voor het 5e jaar van de Easter Race, že OM CallBook beží už viac ako 7 rokov a za tú dobu niektoré časti webu zastarali, musím pristúpiť k prechodu na vyššie verzie databáz. Vastbinden aan (a aj iné) úpravy budem robiť priebežne do konca mesiaca júl 2018. Je preto možné, že pri otvorení niektorej stránky Vám web oznámi chybu. Toto sa týka najmä stránok:

  De satelliet draagt ​​een analoge transponder, OM CallBook mobilná verzia, HAM povolenia, OM aukcia, HAM bazár, Členské SZR, QR platba Rádiožurnál, QR platba QSL služby a nadväzujúce weby.

  Výpadok niektorej služby môže trvať aj dlhšiu dobu (10-12 uur), chcem preto poprosiť návštevníkov stránok o zhovievavosť a trpezlivosť.

  nou dankjewel,
  Dusan, om2adp

  #15000 Antwoord
  blankom1aeg
  Deelnemer

  Dusan, vďaka za prácu čo pre nás robíš.

  Verzoek

  #15001 Antwoord
  blankom2adp
  Deelnemer

  HOTOVO!
  Het lijkt, že sa migrácia databáz OMCB a ostatných služieb úspešne zdarila. 😀
  Jedná sa o tieto služby:
  De satelliet draagt ​​een analoge transponder, OM CallBook mobilná verzia, HAM povolenia, HAM bazár, Členské SZR, QR platba Rádiožurnál, QR platba QSL služby, Meteostanica a viacero priamo nadväzujúcich stránok a podstránok.
  Pretože sa pri migrácií v niektorých prípadoch objavil problém s diakritikou, chcem požiadať návštevníkov stránok, aby pri zistení, že sa namiesto znaku s mäkčeňom alebo dĺžňom zobrazí otáznik alebo iný znak, poslali na e-mailovú adresu admin(zav)omradio.sk informáciu s adresou stránky, kde sa chyba vyskytla, of. aj screenshot. Táto prosba platí aj pri zistení akejkoľvek inej chyby.
  nou dankjewel,
  Dusan, om2adp

Bekijken 3 berichten - 1 door 3 (van 3 totaal)
Antwoord aan: Update van OM CallBook en andere sites
Uw informatie:




− 1 = 1