День Молодежного поля 2022

День молодежного поля предназначен для станций операторов, которые не достигли возраста на день забега 18 годы. V pretekoch je možné nadväzovať aj spojenia so zahraničnými stanicami ako aj s operátormi staršími ako 18 годы.

Termín Poľného dňa mládeže

prvá sobota v júli od 10,00 делать 13,00 универсальное глобальное время, t.j. 2.июль 2022

Категории

1. 144 MHz – Single op.

2. 144 MHz – Multi op.

3. 432 MHz – Single op.

4. 432 MHz – Multi op.

Станция VHF QRP в природе
Станция VHF QRP в природе

Мода

CW a FONE

Код конкурса

RS(Т) + серийный номер подключения от 001 + Локатор WW. Aby bolo spojenie pre súťažiacu stanicu platné, musí od protistanice prijať a zapísať kompletný súťažný kód vrátane poradového čísla spojenia.

Подсчет очков

Один километр проезжей части равен 1 что. Подсчитывается подключение к станции в собственном небольшом квадрате локатора. 1 что.

Результат

Сумма точек подключения.

Антенны УКВ OM5LD
Антенны УКВ OM5LD

Согласно рекомендациям I. IARU Region следует использовать коэффициент

Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. V EDI denníku (v riadku [за лучшую зарубежную станцию, работающую за пределами ОК]) musí byť uvedený zoznam operátorov, ktorí zo stanice počas pretekov pracovali a dátumy ich narodenia. Neuvedenie tohto zoznamu bude dôvodom pre nehodnotenie stanice. Denník musí byť odoslaný najneskôr desiaty deň po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogy@pobox.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu.

В остальных случаях применяются Общие условия соревнований и соревнований на УКВ..

0 0 голоса
Оценка статьи
Настраивать
Установить оповещения
гость
0 Комментарии
Отзыв вставлен
Посмотреть все комментарии
0
Будем рады вашим комментариям, Пожалуйста, комментарий!Икс