Spomenik Ondreja Oravca, OM3AU

Spomenik Ondreja Oravca, OM3AU – organizira SZR v čast Ondreju Oravcu, OM3AU, kar je pomembno prispevalo k razvoju VHF na Slovaškem. Ocenjevale se bodo slovaške in tuje postaje. Pretekári si zmerajú sily už tento víkend, 2.-3.junija 2012 od 14,00 naredi 14,00 OUT. Súťaží sa v kategóriách 1.144MHz SO, 2.144MHz MO, 3.432MHz SO a 4.432MHz MO módmi CW a FONE.

Koda tekmovanja: RS(T) + serijsko številko povezave od 001 + WW lokator. Točkovanje: En kilometer premoščene razdalje je enak 1 to. Šteje se povezava s postajo na svojem majhnem kvadratku lokatorja 1 to. Výsledok je súčet všetkých bodov za spojenia.

Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. Denníky zaslané v inom formáte budú použité len na kontrolu. Súťažný denník musí byť odoslaný najneskôr druhý pondelok po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogy@pobox.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu.

Po 14-tich dňoch po pretekoch vyhodnocovateľ zverejní všetky prijaté súťažné denníky na internete. Zverejnené nebudú len denníky staníc, ktoré pri posielaní súťažného denníka vyjadria svoj nesúhlas so zverejnením.

0 0 glasovi
Ocena članka
Nastaviti
Nastavite opozorila
gost
0 Komentarji
Povratne informacije vstavljene
Oglejte si vse komentarje
0
Veseli bomo vaših komentarjev, Prosim, komentar!x