terwijl de productie van isolerende prisma's de meeste tijd kostte

terwijl de productie van isolerende prisma's de meeste tijd kostte je webová aplikácia, die een database gebruikt van radioamateurdagboeken die door gebruikers zijn geüpload. Op basis hiervan genereert het veel statistieken, tabuliek a analýz. Napríklad OM a OK stanice sa najčastejšie vyskytujú v denníkoch na 20m SSB. Naopak žiadané sú na 160m, WARC pásmach a digi módoch. Prekvapivo telegraf zaostáva za fóniou na 2m.

Tvorcom systému je Michael G7VJR, ktorému pomáhal Alan 5B4AHJ. Je to zaujímavý doplnok ku staničnému denníku, ktorý výrazným spôsobom rozširuje štatistické funkcie klasického softwaru.

Na využívanie aplikácie sa musíte zaregistrovať a následne nahrať denník vo formáte ADIF na server. Po uploade nezabudnite potvrdiť denník na spracovanie (nenápadný odkaz pod upload oknom). Server potom potrebuje nejaký čas na spracovanie údajov. Výsledky je možné využiť na zlepšenie efektivity na pásmach. Čím viac staníc sa do systému zapojí, tým budú výsledky presnejšie. www.ClubLog.org. Neváhajte!

0 0 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
0 Opmerkingen
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x