Uitnodiging voor de 3e subregionale race en Field Youth Day 2021

Jeugdvelddag organizuje SZR pre stanice obsluhované operátormi, die de leeftijd op de dag van de race nog niet hebben bereikt 18 jaar. V pretekoch je možné nadväzovať aj spojenia so zahraničnými operátormi, ako aj operátormi staršími ako 18 jaar. Preteky sa konajú pred 3.subregionálom, dat is 3.juli- 2021 van 10.00 doen 13.00 UIT. Categorieën: 144MHz – SO, 144MHz – MO, 432MHz – SO a 432MHz – MO. V ďalšom platia Všeobecné podmienky pretekov a súťaží na VKV. Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. V EDI denníku (v riadku [voor de beste buitenlandse zender die buiten de OK werkt]) musí byť uvedený zoznam operátorov, ktorí zo stanice počas pretekov pracovali a dátumy ich narodenia. Neuvedenie tohto zoznamu bude dôvodom pre nehodnotenie stanice. Denník musí byť odoslaný najneskôr desiaty deň po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogy@pobox.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu.

VUSC4WIN, programma voor VHF / UHF races van OK1DIX
VUSC4WIN, programma voor VHF / UHF races van OK1DIX

3.subregionálne preteky sa konajú 3.-4.júla 2021 van 14.00 doen 14.00 UIT. Het concurreert in de categorieën volgens punt 4 Algemene voorwaarden VHF-races en wedstrijden. Aj v ďalšom platia podmienky pretekov a súťaží na VKV. Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. Denníky zaslané v inom formáte budú použité len na kontrolu. Súťažný denník musí byť odoslaný najneskôr druhý pondelok po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogy@postbus.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu. Po 14-tich dňoch po pretekoch vyhodnocovateľ zverejní všetky prijaté súťažné denníky na internete. Zverejnené nebudú len denníky staníc, ktoré pri posielaní súťažného denníka vyjadria svoj nesúhlas so zverejnením.

Het eerste volledige weekend van maart sinds zaterdag 3. subregionaal 2021
Dimensie naam: Locator ASL Merk Categorieën Het eerste volledige weekend van maart sinds zaterdag
Veľká Javorina JN88UU 970 m OM3KII 144 MHz naar 10 GHz MO oravec@sounddesign.sk
Veľká Luka JN99JC 1476 m OM6A 144 MHz naar 2.3 GHz, 10 GHz MO om6az@cq.sk
Peckova JN88RS 575 m OM2Y 144 MHz MO kovac.jan@gmail.com

Prehľad zaregistrovaných kót s možnosťou registrácie kóty do 28.6.2021 staat aan http://vkv.szr.sk/koty/registracia.html

Tradične býva pripravený aj zoznam avíz na stránke OK2KKW http://www.darkside.cz/qrv.php

0 0 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
0 Opmerkingen
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x