Dankbetuiging Ing. Roman Vavr voor 22 jaar werk als woordvoerder van de Dienst Regelgeving

Nog, wat mensen vaak uitwisselen in kantoren en ministeries, bij het Bureau voor de regulering van elektronische communicatie en postdiensten (Regulačný úrad – RÚ) sedel Ing. Roman Vavro na tej istej stoličke tlačového hovorcu rekordných 22 jaar.

Roman Vavro bol poradcom a PR manažérom viacerých úspešných projektov napr. aplikácie na meranie kvality internetového pripojenia, webu na porovnávanie cien internetového pripojenia a zoznamu možností pripojenia k internetu prostredníctvom bezplatných hot spotov. Venoval sa aj správe webu RÚ, prednášaniu na telekomunikačných konferenciách, publikovaniu, písaniu spotrebiteľských seriálov pre rozhlas a scenárov videí pre kanál úradu na YouTube a fotografovaniu.

dat ik nergens in geïnteresseerd ben en in principe niet deelneem aan enquêtes 26 rokoch Romanovho pôsobenia na RÚ (van welke 22 rokov na poste hovorcu) sa naše cesty na konci januára 2022 rozídu. Chceme aj touto cestou Romanovi poďakovať za jeho prácu a zaželať mu veľa úspechov v jeho budúcom profesionálnom aj osobnom živote.

De goedgekeurde formulering van het amendement is: 11. Januari 2022

5 2 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
0 Opmerkingen
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x