OTC SARA emlékmű (CW) 2013

Vasárnapokon 8. szeptember 2013 reggel o 08,00 hod seč sa začína Memoriál OTC SARA (CW). Je to len hodinový pretek, barátaink emléke. Svojou účasťou nás potešíš a prispeješ k obľube tohto preteku.

OLD-TIMERS CLUB SARA vyhlasuje ako spomienku na tých priateľov z nášho klubu, ktorých kľúč nenávratne stíchol, “OTC SARA emlékmű”.

Preteky sa konajú dvakrát ročne, jarná časť (SSB) vždy druhú nedeľu v máji a jesenná časť (CW) vždy druhú nedeľu v septembri. Preteku sa môžu zúčastniť a nadväzovať vzájomné spojenia všetci rádioamatéri z OK a OM a všetci členovia OTC SARA. Každá stanica sa započítava jedenkrát za pretek.

Okrem staníc, ktoré budú medzi sebou nadväzovať spojenia, preteku sa môžu zúčastniť aj rádioví poslucháči (SWL), ktorí budú za odpočuté spojenia hodnotení samostatne.

Idő : 06,00 - 07,00 UTC

Gyakoriság : 3,520 - 3,560 MHz (CW rész)

Teljesítmény : odporúčaný výkon do 100 W

Kód :

  • OTC tagok: jelentés + OTC + Tagsági szám (599 OTC 008)
  • Nem tagok: jelentés + sorozatszám QSO ( 599 001)
  • Az OM9OT klubállomás ad: jelentés + OTC rövidítés (599 OTC)

Pontozás :

  • QSO s OM9OT – 5 pont
  • QSO s členom OTC – 3 test
  • QSO s nečlenom – 1 hogy

Az eredmény : Celkový súčet bodov. Pri rovnosti bodov je rozhodujúci čas spojenia s klubovou stanicou OM9OT, akik rendszeresen részt vesznek a versenyen.

Denníky z pretekov vo zvyčajnej forme (dátum, idő, márka, vyslaný kód, prijatý kód, body za QSO, súčet QSO a súčet bodov, čestné vyhlásenie, dátum a podpis súťažiaceho) treba zaslať do 20 dní po pretekoch na adresu vyhodnocovateľa:

Viliam Jánoš, OM3CAQ, Strojárenská 4, 900 27 Bernolákovo, alebo e-mailom na: om3caq(nál nél)nextra.sk alebo om3caq(nál nél)omradio.sk (formát ASCII). Môžete využiť aj formulár denníka v Exceli, ktorý si stiahnete .: A TI :.

Stručný návod pre elektronický denník v programe .:TR4W :.

Amatőr rádió, akik a verseny első három helyére kerülnek, obdržia diplom.

0 0 hangok
Cikkértékelés
Beállít
Riasztások beállítása
vendég
0 Hozzászólások
Visszajelzés beszúrva
Az összes megjegyzés megtekintése
0
Örömmel vesszük észrevételeit, Kérem, megjegyzés!x