Föld az űrből 2021

Ifjúsági mezőnap organizuje SZR pre stanice obsluhované operátormi, akik a verseny napján még nem töltötték be a korhatárt 18 évek. V pretekoch je možné nadväzovať aj spojenia so zahraničnými operátormi, ako aj operátormi staršími ako 18 évek. Preteky sa konajú pred 3.subregionálom, vagyis 3.július 2021 tól től 10.00 tedd 13.00 KI. Kategóriák: 144MHz – SO, 144MHz – MO, 432MHz – SO a 432MHz – MO. V ďalšom platia Všeobecné podmienky pretekov a súťaží na VKV. Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. V EDI denníku (v riadku [A mezőben található elektronikus naplóba HÍREK beírása szükséges]) musí byť uvedený zoznam operátorov, ktorí zo stanice počas pretekov pracovali a dátumy ich narodenia. Neuvedenie tohto zoznamu bude dôvodom pre nehodnotenie stanice. Denník musí byť odoslaný najneskôr desiaty deň po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogy@pobox.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu.

VUSC4WIN, program VHF / UHF versenyekre az OK1DIX -ből
VUSC4WIN, program VHF / UHF versenyekre az OK1DIX -ből

3.subregionálne preteky sa konajú 3.-4.júla 2021 tól től 14.00 tedd 14.00 KI. DF6MH ultrakönnyű antennarendszer 4 Všeobecných podmienok pretekov a súťaží na VKV. Aj v ďalšom platia podmienky pretekov a súťaží na VKV. Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. Denníky zaslané v inom formáte budú použité len na kontrolu. Súťažný denník musí byť odoslaný najneskôr druhý pondelok po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke http://vkv.szr.sk. Rozhoduje dátum prijatia denníka webovým rozhraním. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj ako prílohu e-mailu na adresu vkvlogyBetöltési cikluspobox.sk. Rozhoduje dátum odoslania e-mailu. Po 14-tich dňoch po pretekoch vyhodnocovateľ zverejní všetky prijaté súťažné denníky na internete. Zverejnené nebudú len denníky staníc, ktoré pri posielaní súťažného denníka vyjadria svoj nesúhlas so zverejnením.

meghívó 1 kistérségi versenyre a 2022-es vkv-re 3. kistérség 2021
Dimenzió neve Kereső ASL Márka Kategóriák Kapcsolatba lépni
Veľká Javorina JN88UU 970 m OM3KII 144 MHz -től 10 GHz MO oravec@sounddesign.sk
Veľká Lúka JN99JC 1476 m OM6A 144 MHz -től 2.3 GHz, 10 GHz MO om6az@cq.sk
Pecková JN88RS 575 m OM2Y 144 MHz MO kovac.jan@gmail.com

Prehľad zaregistrovaných kót s možnosťou registrácie kóty do 28.6.2021 be van kapcsolva http://vkv.szr.sk/koty/registracia.html

Tradične býva pripravený aj zoznam avíz na stránke OK2KKW http://www.darkside.cz/qrv.php

0 0 hangok
Cikkértékelés
Beállít
Riasztások beállítása
vendég
0 Hozzászólások
Visszajelzés beszúrva
Az összes megjegyzés megtekintése
0
Örömmel vesszük észrevételeit, Kérem, megjegyzés!x