9X2AW Rwanda

Harald DF2WO podczas swojego pobytu w Kigali planuje pracować we wszystkich zespołach 6 do 80 m (160m?) a dostupných módoch vrátane satelitu QO-100 (okolo frekvencie 10489666.0 MHz) Jak 9X2AW. Harald už túto krajinu navštívil v septembru 2021. Teraz sa tam zdrží 2.-17.maj 2024.

QSL via M0OXO, OQRS. Bezpośrednie QSL: Charlesa Wilmotta, 60 Wzgórze Kościelne, Royston, Barnsleya, Południowe Yorkshire. S71 4NG, England.

Rwanda

Rwanda je známa aj čajom
Rwanda je známa aj čajom

Rwanda, malá krajina v srdci Afriky, je známa svojou bohatou kultúrou a úchvatnou prírodou. Aj napriek svojej pohnutej histórii zahŕňajúcej genocídu v roku 1994 sa Rwanda stala príkladom obnovy a zmierenia. Dnes je krajina známa svojimi krásnymi národnými parkami, kde možno vidieť vzácne horské gorily a ďalšie divoké zvieratá. Okrem toho Rwanda ponúka aj jedinečné zážitky kultúrnej dedičnosti, ako je napríklad návšteva historických miest, trhov a tradičných tancov. Krajina tiež preslávila svoju kuchyňu, ktorá kombinuje miestne prísady s arabskými, indickými a európskymi vplyvmi. Rwandská káva je tiež medzinárodne známa pre svoju kvalitu a chuť. Rwandčania sú hrdí na svoju krajinu a sú ochotní podeliť sa o svoje bohaté dedičstvo so svetom. Sú totožní s obnovou, pokrokom a mierom a pozývajú návštevníkov, aby objavili ich krásnu krajinu a pohostinnosť.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Ustawiać
Ustaw alerty
Gość
0 Uwagi
Dodano opinię
Zobacz wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za Twoje komentarze, Proszę, komentarz!x