Jak to wyglądało w Holie?

Najlepszą odpowiedzią jest zadowolenie uczestników. I na pewno byli zadowoleni. Organizatorzy wykonali niesamowitą pracę, všetko fungovalo ako hladko namastený stroj. A odmenou okrem spokojnosti zúčastnených bol určite aj ich počet….

Od Tatier do Holíc to nie je práve najbližšie, preto sme všetko vidieť ani nestihli. V piatok večer sme pre uzavretím stihli prezrieť ponuku vystavujúcich. Väčšina z nich ponúkala svoj sortiment za akciové ceny a dalo sa kúpiť všetko, na čo si človek spomenul.

Stretnutie v Holiciach však nie je len o burze, ale je to spoločenská udalosť. Pri tejto príležitosti sa vyhlasujú výsledky pretekov za uplynulé obdobie. Počasie prialo, bolo teplo, veľmi príjemne. Priamo v areáli stretnutia sa dalo na viacerých miestach za priaznivé ceny kedykoľvek občerstviť.


No a samozrejme blší trh. Predávajúcich aj kupujúcich bolo množstvo! Je úžasné vidieť ako sa tejmužskej časti rodiny”, ktorá sa tvári znechutene, keď im nežnejšie polovičky hovoria o úžasnej akcii v supermarkete, zrýchľuje tep a oči dostávajú lesk pri pohľade na takýto blšák, CZEŚĆ. Skrátka SUPER!

0 0 głosy
Ocena artykułu
Ustawiać
Ustaw alerty
Gość
0 Uwagi
Dodano opinię
Zobacz wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za Twoje komentarze, Proszę, komentarz!x