DX TOPLISTA OM – YL, XYL kontynuuje

Túto dlhodobú súťaž organizuje CQ.sk Brakuje go w Europie (YL, XYL). Brakuje go w Europie, ożywić zainteresowanie tym hobby, ożywić zainteresowanie tym hobby, ożywić zainteresowanie tym hobby.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci aktívni rádioamatéri, fyzické osoby, ktorí pod vlastnou volacou značkou naviažu spojenie s rádioamatérkou z niektorej platnej zeme DXCC a pošlú hlásenie. Spojenie môže byť uskutočnené na všetkých rádioamatérskych pásmach a všetkými druhmi prevádzky.

Hlásenia o uskutočnenom spojení, s údajmi ako na QSL lístku, sa posielajú na adresu vyhodnocovateľa admin@cq.sk Pre zapísanie do tabuľky bude rozhodujúci čas spojenia s YL, XYL. Spojenia sa budú pravidelne dopĺňať do tabuľky DX TOPLIST OM-YL, XYL na stránke www.cq.sk V hlásení je potrebné uviesť meno rádioamatérky, s ktorou bolo naviazané spojenie. Pri porušení súťažných aj povoľovacích podmienok sa rozhodnutie vyhodnocovateľa považuje za konečné.

Ostatnie połączenie dnia 100 zemí DXCC s rádioamatérkami budú vydávané pekné diplomy. Ostatnie połączenie dnia, ktorými do tabuľky prispeli.

Ak si chceš pozrieť tabuľku, musíš byť prihlásený: Slovak HAM portál, CQ.sk lub: Registrácia

ty 73 ! Wróżka, OM3CAQ

0 0 głosy
Ocena artykułu
Ustawiać
Ustaw alerty
Gość
0 Uwagi
Dodano opinię
Zobacz wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za Twoje komentarze, Proszę, komentarz!x