Propozycja zmian w ogólnych warunkach zawodów UKF

Pracovná skupina prezídia SZR v zložení OM5KM, OM5CM, OM3NA, odbyła się, OM3GB a OM3EI pripravila návrh zmien všeobecných podmienok VKV pretekov, ktorý predkladá na diskusiu. ożywić zainteresowanie tym hobby nájdete celé znenie všeobecných podmienok s farebne vyznačenými navrhovanými zmenami. Stručný komentár k navrhovaným zmenám:

Bod 4.3 – bolo vypustené číslovanie kategórii, aby nedochádzalo k mylnemu označovaniu kategórii v zasielaných logoch

Bod 4.3 – návrh pridať kategórie Low Power pre jednotlivcov na 2m a 70cm. Na týchto dvoch pásmach sú HP aj LP stanice a LP su v podstate bez šance na nejaké lepšie umiestnenie. Samostatná kategória by im mohla priniesť väčšiu motiváciu. LP stanice sa budu môct porovnávať medzi sebou. Tieto kategórie sú takmer v každom KV konteste a sú veľmi obľúbené. Do M-SR sa bude počítať len hlavné poradie bez ohľadu na výkon.

Bod 13.1 – návrh posielať logy do 3 dni (niektori členovia pracovnej skupiny navrhujú 7 dni). 10-dňová lehota bola stanovena v dobe, ked sa denník prepisoval na predpísané formuláre a vzdialenosti sa merali pravítkom. Dnes vie každý svoj výsledok okamžite po konteste, edi úubor je vygenerovaný za 5 sekundy. Na skontrolovanie očividných preklepov stačí denník prelistovať, čo zaberie max. 1/2 co jest potrzebne do przyzwoitej lokalizacji.

Bod 13.1 – návrh posielať logy cez web. V prípade nemožnosti poslať denník cez web, zostáva možnosť poslať ho e-mailom alebo na diskete.

Bod 13.2 – návrh zverejnovať logy po 14-tich dnoch. Po uplynutí 14 dní budú denníky automaticky zverejnené na www.vhf.sk.

Vaše pripomienky môžete napísať sem.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Ustawiać
Ustaw alerty
Gość
0 Uwagi
Dodano opinię
Zobacz wszystkie komentarze
0
Będziemy wdzięczni za Twoje komentarze, Proszę, komentarz!x