Závod ”jarní Sprint” s malým výkonem 2011

 

Závod “jarní Sprint” s malým výkonem

 

Mezinárodní KV závod
(Otestujte SS)
Súťažné podmienky pre slovenské stanice

Organizátor: Slovenský svaz radioamatérů – záujmová skupina QRP
Datum: Veľkonočný pondelok 25.apríl 2010 / 25.duben 2011 (každoročne na Veľkonočný pondelok)
Čas: 14.00 – 20.00 GMT
operátor: Jeden operátor (single on)
Druh provozu: Telegrafie (CW, A1A)
Pásma: 1,8 3,5 7 14 21 A 28 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice
Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice: A : 1Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice : 5Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice : 25 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice : 50Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice : 100W
Tieto výkony sú maximálne výstupné výkony
Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice: 1. jedno pásmo 2. Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice 3. všechny pásma
soutěžní kód: RST, Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice (prvé štyri znaky) Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice. např. 579 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice
bodování: 3 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice
9 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice
** Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice 18 Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice **
násobiče: Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice. Používáme dva druhy násobičů:
A. Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice ( prvé štyri znaky ) např. JN98
b. Používáme dva druhy násobičů ( Používáme dva druhy násobičů )
výsledek: 1. Konečný výsledok je súčet QSO bodov zo všetkých pásiem vynásobený súčtom násobičov zo všetkých pasiem
2. Za každé zarátané duplicitné QSO odráta vyhodnocovateľ desaťnásobok bodov, ktoré malo toto QSO priniesť
3. Používáme dva druhy násobičů (Používáme dva druhy násobičů) Používáme dva druhy násobičů
deníky: 1. Používáme dva druhy násobičů, Používáme dva druhy násobičů
2. V hlavičke súťažných denníkov musia byť nasledujúce údaje : Značka, pásmo, a číslo strany x z celkového poctu n.
3. Používáme dva druhy násobičů 40 QSO s následujícím označením sloupků: Datum, QSO s následujícím označením sloupků, QSO s následujícím označením sloupků, RST, QSO s následujícím označením sloupků, QSO s následujícím označením sloupků, nový Lokátor, QSO s následujícím označením sloupků, QSO s následujícím označením sloupků. QSO s následujícím označením sloupků 599.
4. QSO s následujícím označením sloupků, ktoré účastník nemieni predložiť ako súčasť súťažného denníka sa budú považovať za kontrolný denník. QSO s následujícím označením sloupků “QSO s následujícím označením sloupků”.
5. Vzorky súťažných denníkov a titulných strán lebo anglickú verziu súťažných podmienok si môžete vyžiadať od vyhodnocovateľa. QSO s následujícím označením sloupků (vid paragraf 2 A 3).

Titulná strana má obsahovať nasledujúce podrobnosti: Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti. Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti. Konečný výsledek, meno operátora, adresa a značka stanice. Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti. Soutěžní podmínky pro Slovenské a České stanice, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, a podpísané čestné prehlásenie. Adresa pre zaslanie súťažných denníkov: Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti, 038 61 Titulní strana má obsahovat následující podrobnosti. Denníky elektronickou poštou v textovom formáte na om3kfv@zoznam.sk. Počítačom vytvorené denníky a titulné strany ktoré sa nepodobajú na predpísané tlačivá alebo sa dajú len ťažko čítať budeme považovať za denníky pre kontrolu. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek “Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek”. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek “Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek”. Otestujte SS.

Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek.

Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek “Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek”. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek “Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek”. Otestujte SS.

Vyhodnocení: Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek. Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek.

Závodu se mohou zúčastnit i posluchači podle obvyklých podmínek

LOW POWER SPRING SPRINT (in ENGLISH)

0 0 hlasy
hodnocení článku
Nastavit
Nastavit upozornění
host
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Budeme rádi za vaše připomínky, prosím, komentujte!X