Provozní aktiv prosinec 2006

Jak jsem před časem vyjádřil přesvědčení a záměr, že budu vyvíjet úsilí o zaktivizování východu slovenska na VKV, tak spokojne konštatijem, že sa to začína rozbiehať.
Ďakujem staniciam z regiónu Bardejova Stano OM3WSG, OM3KBW, Tomáš OM0AST, Kamil OM0CS, OM3RXB a pridal sa Jano OM3WKS zo Svidníka, Juraj OM3ZBG z Prešova, Števo OM0MS od Humenného, Milan OM3WFC zo Sniny, Jojo OM3ZAS a Jozef OM3CHL z Košíc verím, že v tretiu nedeľu v januári 2007 nás tu bude neúrekom. Vôbec nevadí že nás zbytok Slovenska nebude počuť, vôbec nevadí, že všetci nepošleme hlásenia, dôležité je dať body kolegom z východu Slovenska a v našom športe vyvinuť aktivitu na podporu súťaženia, aby sme prekonali handikep staníc z východu na VKV odelených horami od zbytku Slovenska. Nemôžeme mať všetci stovky watov, ale súťažiť môžeme všetci. Možno by bolo na mieste prehodmotiť podmienky preteku, alebo bonifikovať stanice z východu, vyhlaste naj stanicu z východu, západu , stredu Slovenska, alebo podľa veľkých štvorcov.

Napríklad konečne vyhodnotenie NAJ QTH KN09, byť naklepší s kilowatom a lesom antén nie je predsa šport!? V zatím poslední verzi můžete MOONlog použít už i pro hovorí o aktivita a prevádzke, zmeňme súťaž tak, aby sme mali súťaž o účasti a nie o stovkách bodov a obrovskej priepasti medzi stanicami. Na východe sme rozbehli minulý vákend to, čomu sa právom hovorí rádioameterský duch a verím. že nás bude viac a viac. priatelia pridajte sa, dávajte nám body,ozývajte sa cez prevádzače , píšte mi na wyb@proxisnet.sk

Jano om3wyb

0 0 hlasy
hodnocení článku
Nastavit
Nastavit upozornění
host
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Budeme rádi za vaše připomínky, prosím, komentujte!X