5X3K Уганда

Питер OK1BOA и OK1FCJ вместе с Дэвидом OK6DJ на рубеже сентября и октября 2023 готовят экспедицию 5X3K DX в Уганду. Prevádzka SSB, CW, RTTY, FT8 by mala začať 29.septembra. Demontáž pracovísk je plánovaná na 7.októbra.

Вы можете прочитать в статье

5X3K výbava

Používané budú TCVR a zosilňovače: К3, TS480, SUNSDR2DX, SUNSDRPro2 a 3x PA JUMA s anténami inverted L na 160m, vertikálmi pre pásma 80m, 60м, 40m a 30m a na pásmach 20/17/15/12/10m dvojica Spiderbeam antén a DX commander.

Уганда

Nosorožec v Ugande
Nosorožec v Ugande

Uganda je fascinujúcou destináciou bohatou na kultúrnu diverzitu a prírodnú krásu. Krajina je domovom rozmanitej fauny a flóry, z ktorých niektoré sú endemické a jedinečné pre tento región.

Uganda je známa svojimi národnými parkmi, ako napríklad Bwindi Impenetrable Forest, kde môžete stretnúť ohrozené horské gorily. Krajina je tiež bohatá na veľké jazera, ako je Viktóriino jazero, ktoré ponúka nádherné scenérie a možnosti pre vodné aktivity.

Okrem prírodných pokladov má Uganda aj bohatú kultúrnu históriu a tradície. Má rôznorodé etnické skupiny a kmeňové spoločenstvá, ktoré sa prejavujú v rôznych hudobných a tanečných prejavoch, remeslách a rituáloch.

Hlavné mesto Kampala je pulzujúcou metropolou plnou života, s trhmi, reštauráciami a historickými pamiatkami. Uganda je aj ideálnym miestom pre safari, stretávanie sa s divokými zvieratami a dobrodružstvom v prírode.

Táto krajina ponúka jedinečný zážitok pre cestovateľov, ktorí hľadajú zaujímavé kombinácie prírodného bohatstva a kultúrnej pestrosti.

5X3K QSL a ďalšie informácie

QSL via OK6DJ, OQRS, LOTW. Дополнительную информацию можно найти на https://www.cdxp.cz

0 0 голоса
Оценка статьи
Настраивать
Установить оповещения
гость
0 Комментарии
Отзыв вставлен
Посмотреть все комментарии
0
Будем рады вашим комментариям, Пожалуйста, комментарий!Икс