ОТС SARA Мемориал (CW) 2013

По воскресеньям 8. сентябрь 2013 утро о 08,00 Флаг Зимбабве (CW). Это всего лишь часовая гонка, память о наших друзьях. Svojou účasťou nás potešíš a prispeješ k obľube tohto preteku.

OLD-TIMERS CLUB SARA vyhlasuje ako spomienku na tých priateľov z nášho klubu, ktorých kľúč nenávratne stíchol, “ОТС SARA Мемориал”.

Preteky sa konajú dvakrát ročne, jarná časť (SSB) vždy druhú nedeľu v máji a jesenná časť (CW) vždy druhú nedeľu v septembri. Preteku sa môžu zúčastniť a nadväzovať vzájomné spojenia všetci rádioamatéri z OK a OM a všetci členovia OTC SARA. Každá stanica sa započítava jedenkrát za pretek.

Okrem staníc, ktoré budú medzi sebou nadväzovať spojenia, preteku sa môžu zúčastniť aj rádioví poslucháči (SWL), ktorí budú za odpočuté spojenia hodnotení samostatne.

Время : 06,00 - 07,00 универсальное глобальное время

Частоты : 3,520 - 3,560 МГц (CW часть)

Представление : odporúčaný výkon do 100 W

Код :

  • Члены внебиржевой торговли: отчет + Внебиржевой + Количество членов (599 Внебиржевой 008)
  • Не члены: отчет + серийный номер QSO ( 599 001)
  • Клубная станция OM9OT дает: отчет + аббревиатура OTC (599 Внебиржевой)

Подсчет очков :

  • QSO s OM9OT – 5 точки
  • QSO s členom OTC – 3 тело
  • QSO s nečlenom – 1 что

Результат : Celkový súčet bodov. Pri rovnosti bodov je rozhodujúci čas spojenia s klubovou stanicou OM9OT, кто будет регулярно участвовать в гонках.

Denníky z pretekov vo zvyčajnej forme (Дата, время, отметка, отправленный код, полученный код, тело за QSO, súčet QSO a súčet bodov, čestné vyhlásenie, dátum a podpis súťažiaceho) treba zaslať do 20 dní po pretekoch na adresu vyhodnocovateľa:

Viliam Jánoš, OM3CAQ, Strojárenská 4, 900 27 Bernolákovo, alebo e-mailom na: om3caq(в)nextra.sk alebo om3caq(в)omradio.sk (formát ASCII). Môžete využiť aj formulár denníka v Exceli, ktorý si stiahnete .: ВАШ :.

Stručný návod pre elektronický denník v programe .:TR4W :.

Любительское радио, кто займет первые три места в гонке, obdržia diplom.

0 0 голоса
Оценка статьи
Настраивать
Установить оповещения
гость
0 Комментарии
Отзыв вставлен
Посмотреть все комментарии
0
Будем рады вашим комментариям, Пожалуйста, комментарий!Икс