Odpoveď na: Petice

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum VKV Petice Odpoveď na: Petice

#11640 Odpoveď

om2amb
Člen

@om0aao wrote:

1. Gramatika: nezaškodí príspevok pred odoslaním skontrolovať nejakým jazykovým nástrojom. Napríklad Firefox umožňuje kontrolu internetových formulárov. Stačí si stiahnuť Firefox z http://www.mozilla.sk a doinštalovať si SK slovník. Vrelo odporúčam.

an toto som uz odpovedal. a nepatri to do tento konfery

@om0aao wrote:

2. Iná organizácia: kľudne sa môžeme aj o tomto porozprávať. Bolo by však nutné vypracovať plán, ktorý by zahŕňal všetky oblasti fungovania organizácie (ciele, rozpočet, aktivity,…). Niečo ako podnikateľský plán, ktorý by podrobne analyzoval aj detaily.

Suhlasim. osobne som uz par krat zvazoval vstup do SZR ale vzdy ma odradila nejaka akcia zo strany SZR alebo rekacia nejakeho clena na to co sa tam zas deje. navyse spravanie sa ohladne zmeny PP (tajnostkarstvo a zverejnenie navrhu po prerokovani z teleoff a na stranke patriacej ludom co preferuju stary system a navyse tam nieje moznost davat reakcie) vomne doveru k tejto organizacii vobec nezlepsuje.

@om0aao wrote:

3. SZR vykonal za roky svojej činnosti aj mnoho pozitívnej práce. Organizujú a vyhodnocujú množstvo pretekov, vydáva diplomy, podporuje kurz mladých rádioamatérov, ROB, prevádzače, QSL služba,… Z čisto môjho pohľadu by mohli dať priestor na vyjadrenie svojím členom k tak závažným otázkam, ale jedná sa len o môj názor. Členovia majú právo žiadať určité veci v zmysle stanov, nečlenovia môžu vyjadrovať len svoj názor.

to mu nik neberie ale musis uznat ze na druhu stranu sa k neclenom sprava vcelku macossky a k triede D zvlast.