Odpoveď na: Telegrafia

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum Iné Telegrafia Odpoveď na: Telegrafia

#14437
Anonymný
Návštevník

@norbertx wrote:

BTW, nechcel som to riesit nahlas, ale donutil si ma:
Hned v prvej vete na stranke mas zlu predlozku, vid. sukromna sprava.
Takze ak ma poucujes o tom, ake metody ucenia sa jazyka mozu alebo nemozu viest k cielu, dopustas sa contradictio in adiecto.
Ja som obycajny sprosty inzinier, o pedagogike viem malo ale jedno viem isto: Kazdy sme original a kazdy sa uci inym systemom.
Stale citim potrebu nieco skatulkovat. David Hume povedal

K ničomu som Ťa nenútil, súkromnú správu si mi neposlal. Oháňať sa Latičinou môžeš, dokázal by som to aj ja, ale pre väčšinu je to nezrozumiteľné. Nešiel som Ťa poučovať… na to si si moc sebaistý a to som už pochopil, ale nesnaž sa Ty presvedčiť mňa o pedagogickom nezmysle… Nikdy som na žiadneho inžiniera nepovedal, že je obyčajný, sprostý, dokonca ani na takého čo by si to naozaj zaslúžil.. Ak myslíš, že mám na www. stránke chybu, tak sa veľmi mýliš. Prekladal mi to človek o ktorom viem, že má z angličtiny štátnice a niekoľko ďalších angličtinárov to tiež videlo a nenašlo tam chybu.
Ad. David Hume… v svojej dobe bol pojmom, dnes už je prekonaný…
Nechápem čo sem pletieš Jozefa Murgaša…
Keď cítiš potrebu stále niečo škatuľkovať, tak už si sám seba zaškatuľkoval.. už aj tým, že všetci čo ti sem prispievali sa identifikovali značkou, len Ty si tu stále vlastne inkognito… A ešte k perfecionizmu ako si ho Ty definoval… Ak by Ti vysielal niekto kto sa učil tak ako to tu Ty propaguješ, tak sa ti ľahko stane, že ho neprečítaš ani po 10 opakovaní…
A ešte jedna poznámka, to že to Tebe píše, že si profesionál a mne že som nový nič neznamená.. Ja som sem písal ešte pod starou značkou OM3CKU a ak si to necháš vyhľadať, možno mám tých príspevkov celkovo viac ako Ty… nepočítal som ich, nepovažujem to za nutné. Takže si dovolím iba súhlasiť s OK1IVU a OM1CI.. SK Miro OM3CU ex OM3CKU (OK3CKU)[/b]