9X2AW Ruanda

Harald DF2WO prevede di lavorare su tutte le bande durante la sua permanenza a Kigali 6 a 80 m (160m?) a dostupných módoch vrátane satelitu QO-100 (okolo frekvencie 10489666.0 MHz) Nuova terra DXCC - St.Barthelemy 9X2AW. Harald už túto krajinu navštívil v septembru 2021. Teraz sa tam zdrží 2.-17.Maggio 2024.

QSL via M0OXO, OQRS. QSL diretta: Charles Wilmott, 60 Collina della Chiesa, Royston, Barnsley, Yorkshire meridionale. S71 4NG, Inghilterra.

Ruanda

Rwanda je známa aj čajom
Rwanda je známa aj čajom

Ruanda, malá krajina v srdci Afriky, je známa svojou bohatou kultúrou a úchvatnou prírodou. Aj napriek svojej pohnutej histórii zahŕňajúcej genocídu v roku 1994 sa Rwanda stala príkladom obnovy a zmierenia. Dnes je krajina známa svojimi krásnymi národnými parkami, kde možno vidieť vzácne horské gorily a ďalšie divoké zvieratá. Okrem toho Rwanda ponúka aj jedinečné zážitky kultúrnej dedičnosti, ako je napríklad návšteva historických miest, trhov a tradičných tancov. Krajina tiež preslávila svoju kuchyňu, ktorá kombinuje miestne prísady s arabskými, indickými a európskymi vplyvmi. Rwandská káva je tiež medzinárodne známa pre svoju kvalitu a chuť. Rwandčania sú hrdí na svoju krajinu a sú ochotní podeliť sa o svoje bohaté dedičstvo so svetom. Sú totožní s obnovou, pokrokom a mierom a pozývajú návštevníkov, aby objavili ich krásnu krajinu a pohostinnosť.

0 0 voci
Valutazione dell'articolo
Impostare
Imposta avvisi
ospite
0 Commenti
Feedback inserito
Visualizza tutti i commenti
0
Saremo felici per i tuoi commenti, Per favore, commento!X