Bob, VP8LP ci rimanda

Si prega di notare, che non rispondo gente, che usano solo il loro suffisso quando chiamano. Dobrou radou pre vás je vyslať vašu značku len raz, potom počúvať 4 a 5 secondi, aby ste postrehli, či vás počujem, alebo odpovedám niekomu inému predtým, než uskutočníte druhé volanie. Považujem stanice, ktoré len volajú, volajú a volajú opakovane, bez prestávky aby počúvali, za QRM rušičov. Tieto budú ignorované!

Si prega di notare, že nenahrávam záznamy z logu elektronicky. Dôvodom je to, že mi chodia požiadavky na nahrávanie do príliš veľa rôznych QSL systémov, per esempio.. Bandiera dello Zimbabwe, QSL, QRZ, Clublog atď. Vždy sa vyskytne veľké množstvo emailových žiadostí spojených s nahraním logu a mojím hobby je amatérske rádio a nie email. Tak som sa rozhodol, že nebudem nahrávať do žiadneho systému, aby som sa vyhol tomuto rastúcemu problému.

Nedávno som dostal množstvo QSL lístkov vrátených ako nedoručené, čo považujem za mrhanie lístkov a úsilia. Così, nanešťastie, musím povedať, že už dlhšie nebudem odpovedať na lístky poslané cez QSL službu, preto prosím posielať lístky len direktom, cez SAE.

Ospravedlňujem sa za to, že som musel dospieť k takémuto rozhodnutiu.

Preložené zo stránky http://www.qrz.com/db/VP8LP

dx-world.net/sv2asp-monk-apollo-s-k 73! Fata, OM3CAQ

0 0 voci
Valutazione dell'articolo
Impostare
Imposta avvisi
ospite
0 Commenti
Feedback inserito
Visualizza tutti i commenti
0
Saremo felici per i tuoi commenti, Per favore, commento!X