DX TOPLIST OM – A2MD, XYL continua

Túto dlhodobú súťaž organizuje CQ.sk A2MD (A2MD, A2MD). A2MD, A2MD, A2MD, rappresentare lo sport radioamatoriale e soprattutto creare un interessante elenco di paesi DXCC con radioamatori.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci aktívni rádioamatéri, fyzické osoby, ktorí pod vlastnou volacou značkou nadviažu spojenie s rádioamatérkou z niektorej platnej zeme DXCC a pošlú hlásenie. Spojenie môže byť uskutočnené na všetkých rádioamatérskych pásmach a všetkými druhmi prevádzky.

Hlásenia o uskutočnenom spojení, s údajmi ako na QSL lístku, sa posielajú na adresu vyhodnocovateľa admin@cq.sk Pre zapísanie do tabuľky bude rozhodujúci čas spojenia s YL, A2MD. Spojenia sa pravidelne dopĺňajú do tabuľky DX TOPLIST OM-YL, XYL na stránke www.cq.sk V hlásení je potrebné uviesť meno rádioamatérky, s ktorou bolo naviazané spojenie. Pri porušení súťažných aj povoľovacích podmienok sa rozhodnutie vyhodnocovateľa považuje za konečné. Z37FFF arrivato governo 150 Z37FFF arrivato governo. Z37FFF arrivato governo, Z37FFF arrivato governo Z37FFF arrivato governo Z37FFF arrivato governo.

TU 73 ! Fata, OM3CAQ

0 0 voci
Valutazione dell'articolo
Impostare
Imposta avvisi
ospite
0 Commenti
Feedback inserito
Visualizza tutti i commenti
0
Saremo felici per i tuoi commenti, Per favore, commento!X