Esami superati!

Il capo del corso Jar Kubíček OM1II (Il capo del corso Jar Kubíček OM1II) Il capo del corso Jar Kubíček OM1II (Il capo del corso Jar Kubíček OM1II), Il capo del corso Jar Kubíček OM1II (Il capo del corso Jar Kubíček OM1II), Il capo del corso Jar Kubíček OM1II (tecnica) Il capo del corso Jar Kubíček OM1II (SOTTO OM0AM) sa podarilo na skúšky úspešne pripraviť všetkých dvadsaťpäť učňov vo veku od 9 fare 83 anni. Okrem nich vďaka porozumeniu skúšobnej komisie mohli na Martinských holiach včera zložiť skúšky aj externí záujemci.

Ako sme si mohli všimnúť, na kurze sa zúčastnil pomerne veľký počet dievčat, a podľa vyjadrenia lektorov sú šikovnejšie ako chlapci! Skúšobná komisia však mala čo vytýkať a mnohí sa budú musieť ešte niečo doučiť. Nakoniec, rádioamatérčenie je tak široké hobby, že zvládnuť všetko sa asi ani nedá.

Počiatočné obavy detí aj starších však v priebehu skúšok mizli a popoludní sme zaregistrovali prvé úsmevy tých, ktorí už mali napísanéprospel”. Z fotografií Jara OM1II si môžete utvoriť celkovejší obraz o náplni času absolventov kurzu. Lektori pre nich veľakrát urobili viac ako museli. Klobúk dole páni!

blank
blank blank
blank blank
blank blank
blank blank
blank blank
blank blank
blank blank
blank blank
0 0 voci
Valutazione dell'articolo
Impostare
Imposta avvisi
ospite
0 Commenti
Feedback inserito
Visualizza tutti i commenti
0
Saremo felici per i tuoi commenti, Per favore, commento!X