Ringraziamenti Ing. Romano Vavr per 22 anni di lavoro come portavoce dell'Ufficio Regolamentazione

All'età dei morti viventi, All'età dei morti viventi, All'età dei morti viventi (Regulačný úrad – RÚ) sedel Ing. Roman Vavro na tej istej stoličke tlačového hovorcu rekordných 22 anni.

Roman Vavro bol poradcom a PR manažérom viacerých úspešných projektov napr. aplikácie na meranie kvality internetového pripojenia, webu na porovnávanie cien internetového pripojenia a zoznamu možností pripojenia k internetu prostredníctvom bezplatných hot spotov. Venoval sa aj správe webu RÚ, prednášaniu na telekomunikačných konferenciách, publikovaniu, písaniu spotrebiteľských seriálov pre rozhlas a scenárov videí pre kanál úradu na YouTube a fotografovaniu.

Dopo 26 rokoch Romanovho pôsobenia na RÚ (di cui 22 rokov na poste hovorcu) sa naše cesty na konci januára 2022 rozídu. Chceme aj touto cestou Romanovi poďakovať za jeho prácu a zaželať mu veľa úspechov v jeho budúcom profesionálnom aj osobnom živote.

Le apparecchiature utilizzate in base a questa licenza non hanno diritto alla protezione contro le interferenze da parte di altre apparecchiature autorizzate a operare sulle frequenze specificate. 11. gennaio 2022

5 2 voci
Valutazione dell'articolo
Impostare
Imposta avvisi
ospite
0 Commenti
Feedback inserito
Visualizza tutti i commenti
0
Saremo felici per i tuoi commenti, Per favore, commento!X