AH2R – Guam

V nadchádzajúcom CQ WW DX CW Contest-e sa objaví aj tím AH2R z ostrova Guam, IOTA OC – 026. Zónu 27 určite mnohí contestmani ocenia. Multi single tím tvoria K2ZW, NH2C a WI3O. QSL cez LoTW.

Guam

Ostrov Guam
Ostrov Guam

Guam, klenot západného Pacifiku, je malý ostrov s veľkým vplyvom. Leží v západnej časti Tichého oceánu a patrí pod Spojené štáty. Toto miesto je fascinujúcou zmesou kultúr, ktoré sa odrážajú v každom jeho aspekte.

Svojou tropickou krásou a teplým klimatom láka turistov, ktorí túžia po dobrodružstve na slnečných plážach, potápaní v krištáľovo čistých vodách a objavovaní podmorského sveta. Koralové útesy, čarovné podmorské životy a vzácne druhy rýb robia z tohto miesta raj pre milovníkov potápania a šnorchlovania.

Okrem prírodných krás ponúka aj bohatú kultúru a históriu. Guam má hlboké korene v španielskej, americkej a čamoranskej kultúre, ktoré sa odrážajú v miestnej kuchyni, tradíciách a festivale. Čamoranské dedičstvo je cennou súčasťou života ostrovanov, prezentujúce sa cez ich umenie, remeslá a tance.

Ostrov Guam je miestom, kde sa stretávajú moderný svet a tradičné hodnoty, čo ho robí jedinečným a nezabudnuteľným pre každého, kto túto perlu Tichého oceánu navštívi.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x