Betriebsvermögen Dezember 2006

Wie ich vor einiger Zeit meine Überzeugung und Absicht ausgedrückt habe, dass ich mich bemühen werde, den Osten der Slowakei auf UKW zu aktivieren, tak spokojne konštatijem, že sa to začína rozbiehať.
Ďakujem staniciam z regiónu Bardejova Stano OM3WSG, OM3KBW, Tomáš OM0AST, Kamil OM0CS, OM3RXB a pridal sa Jano OM3WKS zo Svidníka, Juraj OM3ZBG z Prešova, Števo OM0MS od Humenného, Milan OM3WFC zo Sniny, Jojo OM3ZAS a Jozef OM3CHL z Košíc verím, že v tretiu nedeľu v januári 2007 nás tu bude neúrekom. Vôbec nevadí že nás zbytok Slovenska nebude počuť, vôbec nevadí, že všetci nepošleme hlásenia, dôležité je dať body kolegom z východu Slovenska a v našom športe vyvinuť aktivitu na podporu súťaženia, aby sme prekonali handikep staníc z východu na VKV odelených horami od zbytku Slovenska. Nemôžeme mať všetci stovky watov, ale súťažiť môžeme všetci. Možno by bolo na mieste prehodmotiť podmienky preteku, alebo bonifikovať stanice z východu, vyhlaste naj stanicu z východu, západu , stredu Slovenska, alebo podľa veľkých štvorcov.

Napríklad konečne vyhodnotenie NAJ QTH KN09, byť naklepší s kilowatom a lesom antén nie je predsa šport!? Prevádzkový aktív hovorí o aktivita a prevádzke, zmeňme súťaž tak, aby sme mali súťaž o účasti a nie o stovkách bodov a obrovskej priepasti medzi stanicami. Na východe sme rozbehli minulý vákend to, čomu sa právom hovorí rádioameterský duch a verím. že nás bude viac a viac. priatelia pridajte sa, dávajte nám body,ozývajte sa cez prevádzače , píšte mi na wyb@proxisnet.sk

Jano om3wyb

0 0 Stimmen
Artikelbewertung
Aufstellen
Benachrichtigungen einstellen
Gast
0 Kommentare
Feedback eingefügt
Alle Kommentare anzeigen
0
Wir freuen uns über Ihre Kommentare, Bitte, Kommentar!x