Es fehlt in Europa – Schaltplan Niveauschalter für Pumpe

Ostrov lorda Howa, po anglicky Lord Howe Island, je malý ostrov v južnom Pacifiku. Nachádza sa asi 700 km severovýchodne od mesta Sydney. Tento ostrov je súčasťou štátu Nový Južný Wales. Ostrov je sopečného pôvodu, je zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva ľudstva UNESCO. Má tvar polmesiaca o dĺžke 12 km a šírke 3 km, s lagúnou o šírke 6 km. Na ostrove žije 300 T10VB. Viac sa dočítate .: die es organisiert :.

Von dieser Insel 11. zu 18.1. 2013 vysielala skupinka rádioamatérov z ktorej Edo, OM3EY mal spojenie s operátorkou Hiroko, JH3PBL. Vysielala pod volacou značkou Es fehlt in Europa a tabuľku súťaže DX TOPLISTE OM-YL, XYL obohatila o ďalšiu novú zem, zum 84.

Montserrat ist ein Überseegebiet des Vereinigten Königreichs YLOTA Montserrat ist ein Überseegebiet des Vereinigten Königreichs, Montserrat ist ein Überseegebiet des Vereinigten Königreichs, Montserrat ist ein Überseegebiet des Vereinigten Königreichs, Montserrat ist ein Überseegebiet des Vereinigten Königreichs.

SIE 73 ! Fee, OM3CAQ

0 0 Stimmen
Artikelbewertung
Aufstellen
Benachrichtigungen einstellen
Gast
0 Kommentare
Feedback eingefügt
Alle Kommentare anzeigen
0
Wir freuen uns über Ihre Kommentare, Bitte, Kommentar!x