bendix king emh5990a

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum Technika bendix king emh5990a

 • This topic is empty.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
 • Autor
  Príspevky
 • #11361 Odpovedať
  Anonymný
  Návštevník

  Dobrý den.Mužete mi poradit s programováním stanice Bendix King EMH5990A?Dostal jsem ji od kamaráda hasiče.Chtěl bych ji použít pro pásmo 2m.Nikde jsem nenašel ani schema programovacího kabelu ani ovladací software.Poradí mi někdo?Díky všem.Filo

  #13967 Odpovedať
  om2qu
  Člen

  Ahoj pamätám si že jeden čas asi v r.2006 sa podrobne touto stanicou a jej úpravou zaoberal na svojom webe OK2IMH. myslím že som si nejaké veci okolo toho stiahol ale netuším či by som s toho niečo teraz našiel,/dvakrát havária pevného disku HI/ 🙄 tiež nepíšeš svoju značku trieda-koncesia.

  VY 73 OM2QU 😀

  #13968 Odpovedať
  Anonymný
  Návštevník

  Trocha mimo timo temu…

  @om2qu wrote:

  tiež nepíšeš svoju značku trieda-koncesia.

  A to treba pri prosbe o radu?

  #13969 Odpovedať
  blankom3cvv
  Člen

  Mimo témy ani nie. Potom sa ozýva všeliaký škrkot po pásme a hlavne na prevádzačoch.

  #13970 Odpovedať
  Anonymný
  Návštevník

  To om3cvv:je mi jasne kam míříš,ale myslim že z poslechu pásma škvčení na převaděči jistě nehrozí.Pokuta od čtu v řádech desetitisícu je dostatečný argument abych nechal mike v klidu.Značku jsem neuvedl nebot ještě zatim nemam.Zatim.Pilně studuju na zkoušky.Ale to už je opravdu mimo tema.Jdem i o to ziskat trochu praxe poslechem na pasmu,vysílat budu samozřejmě až po získaní licence.

  #13971 Odpovedať
  blankom3cvv
  Člen

  Prečo ja mám byť ten zlý? V povolovacích podmienkach je to jasne napísané. Čo bráni operátorom staníc v CB pásme spraviť si skúšky a prevádzkovať tieto zariadenia podľa platných predpisov?

  5. Držiteľ povolenia je oprávnený prevádzkovať vysielacie a prijímacie rádiové zariadenia potrebné pre činnosť amatérskej stanice.
  6. Stanice určené na prestavbu na amatérske stanice nie je dovolené prevádzkovať mimo frekvenčných pásiem vyhradených pre amatérsku sluţbu ani skúšobne.

  #13972 Odpovedať
  Anonymný
  Návštevník
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
Odpoveď na: bendix king emh5990a
Vaše údaje:
5 + 3 =