Update stránok OM CallBook a iných

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum Iné Update stránok OM CallBook a iných

 • This topic is empty.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
 • Autor
  Príspevky
 • #11489 Odpovedať
  blankom2adp
  Účastník (Participant)

  Vzhľadom na to, že OM CallBook beží už viac ako 7 rokov a za tú dobu niektoré časti webu zastarali, musím pristúpiť k prechodu na vyššie verzie databáz. Tieto (a aj iné) úpravy budem robiť priebežne do konca mesiaca júl 2018. Je preto možné, že pri otvorení niektorej stránky Vám web oznámi chybu. Toto sa týka najmä stránok:

  OM CallBook, OM CallBook mobilná verzia, HAM povolenia, OM aukcia, HAM bazár, Členské SZR, QR platba Rádiožurnál, QR platba QSL služby a nadväzujúce weby.

  Výpadok niektorej služby môže trvať aj dlhšiu dobu (10-12 hodín), chcem preto poprosiť návštevníkov stránok o zhovievavosť a trpezlivosť.

  Ďakujem,
  Dušan, om2adp

  #15000 Odpovedať
  om1aeg
  Účastník (Participant)

  Dušan, vďaka za prácu čo pre nás robíš.

  Tono

  #15001 Odpovedať
  blankom2adp
  Účastník (Participant)

  HOTOVO!
  Zdá sa, že sa migrácia databáz OMCB a ostatných služieb úspešne zdarila. 😀
  Jedná sa o tieto služby:
  OM CallBook, OM CallBook mobilná verzia, HAM povolenia, HAM bazár, Členské SZR, QR platba Rádiožurnál, QR platba QSL služby, Meteostanica a viacero priamo nadväzujúcich stránok a podstránok.
  Pretože sa pri migrácií v niektorých prípadoch objavil problém s diakritikou, chcem požiadať návštevníkov stránok, aby pri zistení, že sa namiesto znaku s mäkčeňom alebo dĺžňom zobrazí otáznik alebo iný znak, poslali na e-mailovú adresu admin(zav)omradio.sk informáciu s adresou stránky, kde sa chyba vyskytla, príp. aj screenshot. Táto prosba platí aj pri zistení akejkoľvek inej chyby.
  Ďakujem,
  Dušan, om2adp

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
Odpoveď na: Update stránok OM CallBook a iných
Vaše údaje:
44 − = 37