Odpoveď na: Contestový Log TR4W (Win-N6TR) – v praxi.

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum KV Contestový Log TR4W (Win-N6TR) – v praxi. Odpoveď na: Contestový Log TR4W (Win-N6TR) – v praxi.

#12025 Odpoveď

Stanik
Člen

Píšem s oneskorením ale chcem poďakovať Jozefovi za príspevky. Nechcel som ďalej rozpiplávať tému zmeny údajov pretože je pravda, že v spustenom programe sú úpravy možné, je to otázkou ovládania programu a moje pripomienky mohli čítajúcim len skomplikovať názor.
Verziu 3.23 som stiahol, rozbalil do nového adresára aby sa dali porovnávať zmeny, s jazykom som problém nemal automaticky mi dalo anglicky. Musím súhlasiť z názorom že denník je vo vývoji pretože zmeny som postrehol hlavne v grafike, oproti predchádzajúcej verzii je menej čiarok, okienok na obrazovke. Tiež pri nastaveniach funkčných kláves došlo k návratu k pôvodnej štruktúre menu. Pribudla možnosť exportu denníka v pôvodnom textovom formáte N6TR ktorý bol podľa ohlasov obľúbený aj u vyhodnocovateľov závodov.
Podľa týchto zmien autori zrejme reagujú na podnety užívateľov ktorý neradi menia naučené návyky. Platí to aj na mňa pretože ohlasom na túto tému som dostal radu prejsť na denník SD, o ktorom sa tiež dosť píše. Skúsil som mimozávodne tento SD denník ale fajn zatiaľ nie, neoslovilo ma ovládanie. Je jednoduché pomocou príkazov určite mnohým vyhovuje ale zvyk je ťažká košeľa…….., zdravím Juraja a Ferka ktorým som týmito vetami odpovedal.
Zároveň ľutujem že som nešiel žiadne závody a teda neodskúšal poslednú verziu denníka naostro v teste, preto len prajem sebe aj Vám všetkým nech denník chodí k našej spokojnosti.
Zároveň prajem Všetkým šťastný rok 2008. Stano, om8hg.
(‘:P’)