KH6J Havaj

Antény contestovej stanice Pupukea KH6YY
Antény contestovej stanice Pupukea KH6YY

Alex KH6YY vlastní a sponzoruje contestovú stanicu Pupukea, ktorá sa nachádza na vysokom hrebeni nad údolím Waimea na severnom pobreží ostrova Oahu. Je to jedna z hlavných rádioamatérskych contestových staníc uprostred Tichého oceánu. Jej poloha na Havaji poskytuje vynikajúcu cestu šírenia nad rozsiahlou slanou vodou.

Celoročne sa zúčastňujú vo väčšine významných súťaží s tímom aktívnych, súťaživých operátorov z Havaja, doplnených o operátorov z pevniny USA, Japonska a mnohých ďalších krajín. V hlavných súťažiach sa snažia udržať si pozíciu v prvej desiatke.

Pre nadchádzajúci CQ WW DX Contest budú z nej so značkou KH6J pracovať KH7U, NH7T, AA6AA, KX7M, N6TV a N6TJ. QSL via N6TJ.

KH6J contestová stanica na videu

Havajské ostrovy

Havajské ostrovy, zelený raj v strede Pacifiku, ponúkajú jedinečný zážitok. Ich nádherné pláže s bledým pieskom a tyrkysovým morom lákajú návštevníkov z celého sveta. Havajská kultúra a duch Aloha sú nesmierne pohostinné a teplé. Toto sú ostrovy, kde tradícia a moderna spolu tancujú – od tradičných luau po surfovanie na svetové úrovni. Havajské ostrovy sú tiež zaujímavé z geologického hľadiska, s aktívnymi sopkami, čarovnými sopkami a unikátnou prírodou. Vrcholným zážitkom je návšteva národného parku Havajských sopiek. Havajské ostrovy sú miestom, kde príroda a kultúra tvoria harmonickú a nádhernú symbiózu.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x