Rádioamatérske stretnutie vo Friedrichshafen 2024

Rádioamatérske stretnutie vo Friedrichshafene, známe aj ako Ham Radio, je jednou z najvýznamnejších udalostí pre rádioamatérov z celého sveta. Toto medzinárodné stretnutie sa koná každoročne v meste Friedrichshafen v Nemecku, pri brehu Bodamského jazera. Stretnutie, ktoré sa tradične organizuje koncom júna, priťahuje tisíce návštevníkov vrátane rádioamatérov, výrobcov rádiotechniky, obchodníkov, a nadšencov technológie. V roku 2024 sa bude konať 47.ročník v termíne 28.-30.júna.

Friedrichshafen 2024
Friedrichshafen 2024

Čo ponúka program vo Friedrichshafen?

Ham Radio vo Friedrichshafene ponúka bohatý program, ktorý zahŕňa výstavné stánky, prednášky, semináre a workshopy. Výstavná časť stretnutia predstavuje najnovšie technologické inovácie a produkty v oblasti amatérskeho rádiokomunikácie. Návštevníci majú možnosť vidieť a vyskúšať nové rádiostanice, antény, príslušenstvo a iné technologické vychytávky.

Okrem technických prezentácií a výstav sú súčasťou programu aj rôzne súťaže a preteky, kde si rádioamatéri môžu zmerať svoje schopnosti a zručnosti. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac a rozšíriť svoje vedomosti, sú pripravené odborné prednášky a diskusné fóra s medzinárodnými expertmi.

Osobné stretnutia rádioamatérov

Jednou z hlavných častí stretnutia je aj spoločenský aspekt. Rádioamatéri z celého sveta majú príležitosť stretnúť sa osobne, vymeniť si skúsenosti a nadviazať nové priateľstvá. Ham Radio vo Friedrichshafene je miesto, kde sa spája technológia a ľudské vzťahy, čo vytvára nezabudnuteľnú atmosféru plnú nadšenia a vzájomnej podpory.

Stretnutie je otvorené pre širokú verejnosť, a preto je skvelou príležitosťou aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o rádioamatérstvo a chcú sa dozvedieť viac o tomto fascinujúcom hobby. Ham Radio vo Friedrichshafene je bezpochyby jedinečnou udalosťou, ktorá spája komunitu rádioamatérov a prináša im nezabudnuteľné zážitky.

Viac informácií https://www.hamradio-friedrichshafen.de

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x