Rakovice 2022 – stretnutie rádioamatérov a priaznivcov vysielania

OCBR Stredné Považie a rádioklub OM3KUK  pre Vás opäť organizujú v  Rakoviciach 11. júna 2022 od 7,30 do 13,00 celoslovenské stretnutie rádioamatérov. Záleží nám na tom, aby ste sa mohli stretnúť s priateľmi a kolegami, porozprávať sa , nadviazať nové priateľstvá a v neposlednom rade aj doplniť zásoby rádioamatérskeho materiálu prípadne predať to čoho máte nazvyš . Zároveň si chceme pri tejto príležitosti uctiť pamiatku našich priateľov a známych, ktorý už do rúk nikdy nevezmú mikrofón a s ktorými si už nikdy nebudeme môcť podať ruky. Na tento účel bude určená plocha, na ktorú budete môcť umiestniť vytlačenú fotografiu aj s výstižným doplňujúcim textom.

K dispozícii Vám  bude tak ako vždy, aj veľká sála v ktorej sa môžete občerstviť a v kľude posedieť s priateľmi v družnej debate.

Rakovice 2022 POZVÁNKA
Rakovice 2022 POZVÁNKA

Rakovické stretnutie je pokračovaním rádioamatérskych stretnutí v Borovciach a koná sa v priestoroch Spojenej školy v prekrásnom prostredí na nádvorí, ktorého súčasťou je stromová aleja s lavičkami a rozľahlá asfaltová plocha na ktorej sa už tradične koná veľká burza. Prístup do areálu školy je priamo z hlavnej cesty a k dispozícii je takmer 100 parkovacích miest. Predajcovia na burze majú prístup s vozidlom do priestoru  predaja a je im umožnené predávať priamo z auta, pričom sa treba riadiť pokynmi usporiadateľa.

Stretnutí sa zúčastňuje veľa rádioamatérov, výnimkou  však bol rok 2020 a 2021 z dôvodu pandémie a zišlo sa nás len asi  po 150, ale aj napriek tomu bola uvoľnená srdečná atmosféra a kto prišiel neoľutoval.  Veríme, že rok 2022 bude lepší a vrátime sa späť k pôvodnej návštevnosti a my urobíme  všetko pre to, aby ste sa cítili bezpečne a uvoľnene. Podrobnosti a pozvánku nájdete na našej stránke www.ocbr.sk

Srdečne Vás pozývame,  tešíme sa na  každého

Za OM3KUK a OCBR  Ivan Leitman a Vlado Voroš

5 2 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x