Slovensko-alžírska expedícia 7U5CI na ostrov Cavallo AF-104

Podľa posledných správ sa už rozbehla slovensko-alžírska expedícia z ostrova Cavallo AF-104 pod značkou 7U5CI, ktorá potrvá do 28.júna. Operátormi sú: 7X2RO Afif SSB, RTTY, 7X2HF Youcef SSB, RTTY, 7X2FB Faouzi 1.2 , 2.4 , 10 GHz ATV, 7X2GX Sofiane SSB, OM3CGN Ivan all mode, OM1KW Robo all mode a prípadne aj ďalší.

Ostrov Cavallo

Cavallo je malý ostrov, ktorý sa nachádza na juh od Korziky a patrí pod Alžírsko. Je to obľúbené letovisko, ktoré je známe svojimi nekonečnými piesočnatými plážami a krásnou prírodou. Ostrov Cavallo je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú oddýchnuť a relaxovať ďaleko od mesta.

Na ostrove sa nachádza niekoľko luxusných rezortov, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb, od wellness centier až po rôzne vodné športy. Okrem toho je Cavallo známy aj svojimi kryštálovo čistými vodami, ktoré sú ideálne na plávanie, potápanie a šnorchlovanie.

Ostrov je prístupný iba cez lodnú dopravu a návštevníci si tu môžu užiť pokojnú atmosféru a krásny výhľad na Stredozemné more. Či už ste sem prišli pre relaxáciu alebo dovolenku plnú aktivít, ostrov Cavallo vám určite poskytne nezabudnuteľné zážitky.

QSL

QSL via OM3CGN.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x