VK9NI – ostrov Norfolk

Klub HARAOA pripravuje expedíciu na ostrov Norfolk (OC-005). Začiatok VK9NI je plánovaný na 22.júla okolo 8UT a ukončenie prevádzky 29.júla okolo 22UT. Vo výbave je šesť transceiverov Icom a niekoľko koncových stupňov.

Plánované antény: 160M – Inverted L, 80M – GP, 40M – vertikál plus 2 el yagi, 30M – vertikál. Na vyššie pásma budú vertikálne antény a spiderbeam. Na 6M bude použitá yagi.

QSL via: W3HNK, JOSEPH L ARCURE, JR, 115 BUCK RUN ROAD, LINCOLN UNIVERSITY, PA 19352, U.S.A.

Viac sa môžete dočítať na www.vk9ni.com

Ostrov Norfolk

Čajka na ostrove Norfolk
Čajka na ostrove Norfolk

Norfolk je malý ostrov v Tichom oceáne, patriaci k Austrálii. Svojou idylickou krajinou, úchvatnými plážami a unikátnou kultúrou láka návštevníkov z celého sveta. Ostrov je známy svojou bohatou históriou ako bývalá kolónia pre zločincov, čo dodáva jeho atmosfére zvláštny nádych. Dnes je Norfolk obľúbeným miestom pre turistiku, rybolov a relaxáciu. Jeho prírodná krása zahŕňa útesy, jaskyne a zelené kopce. Kultúrna dedičnosť ostrova je bohatá a živá, s tradičnými udalosťami ako je festival melónov a ďalšími kultúrnymi podujatiami. Miestni ľudia sú pohostinní a radi zdieľajú svoj ostrov s návštevníkmi. Pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto na oddych a objavovanie prírodných krás, je Norfolk ideálnou voľbou.

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x