Free web-hosting a e-mail!

Takže o čo tu vlastne ide? V skratke povedané: www.cq.sk – e-mail a webhosting pre všetkých rádioamatérov – kompletne zdarma!. Prekvapený? Dúfam, že veľmi nie. Máme záujem spojiť všetky stránky dokopy, aby ľudia – potencionálny a hlavne hladní, zo záujmom o informácie z HAM sveta, mali ľahký prístup a nemuseli hľadať na celom internete …

Web hosting:

Ponúkame možnosť vlastnej subdomény v tvare www.subdomena.cq.sk, prípadne pre tých, ktorí uprednostnia iný tvar, je tu napr. možnosť www.cq.sk/meno…

Mnohích z Vás určite bude zaujímať koľko voľného miesta budete mať k dispozícii na publikovanie Vaších stránok. Samozrejme, sme obmedzení, ale aj tak stále neobmedzujeme tých, ktorí majú zaujímavé stránky.

Náš server má plnú podporu php, mysql, cgi-bin. Všetkým ponúkame aj vysoko kvalitné počítadlo, ktoré len tak niekde nenájdete

E-mail servis:

Tí, ktorí nemajú záujem o web hosting ale potrebovali by iba e-mailovú schránku vychádzame v ústrety tiež. Najlepšie na tom je, že je neobmedzená, takže budete môcť prijímať aj väčšie e-maily v porovnaní s ostatnými servrami poskytujúcimi podobné služby. Tvar e-mailovej adresy si môžete vybrať sami, jej druhá časť však vždy bude @cq.sk.

Svoje e-maily si budete môcť vyberať či už pomocou známeho protokolu POP3, to znamená z každého e-mailového klienta, alebo pomocou www rozhrania na www.cq.sk, takže kdekoľvek z celého sveta.

K tomu všetkému ponúkame každému svoje rady, ako vytvoriť pekné a rýchle stránky. Problémy riešime promptne. Lokalita nášho serveru je veľmi výhodná, vysokorýchlostné linky zaručujú veľmi rýchlu odozvu po celom Slovensku a Českej republike, zvyšok sveta nevynímajúc.

Neváhajte, pridajte sa ku nám. Všetko je kompletne zdarma. Samozrejme uvítame aktivitu tých, ktorí nám budú chcieť aj finančne vypomôcť. Nie sme žiadna organizácia, všetko ide z nášho vlastného vrecka. Vlastne nie všetko, veľkú časť nám sponzoruje firma Yegon, ktorej za všetko veľmi pekne ďakujeme. Prevádzka servera niečo stojí, pokiaľ teda chcete pomôcť hoci iba dvadsiatimi korunami mesačne, budeme Vám veľmi vďačný a budeme môcť skvalitňovať naše služby.

Teraz Vám už nič iné neostáva, iba vyplniť nasledujúci formulár a napísať nám, čo od nás požadujete, či miesto na publikovanie stránok, alebo e-mailovú adresu, alebo oboje. Odkazy na všetky stránky publikované pod www.cq.sk budú uverejnené priamo na www.cq.sk!

Kliknite prosím >sem< a vyplnte formulár. V prípade akýchkoľvek problémov prsím kontaktujte webmastera. Ďakujeme!

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x
()
x