Gratulácie k prvým narodeninám CQ.sk

ZS6/OK1LL
ZS6/OK1LL

Mily Oliver a Vilo,

…..do certa ten cas tak leti ?!!….Priatelia kedze tento rok z pracovnych dovodov budem na stretnuti absentovat, dovolte mi aspon touto cestou Vam predovsetkym podakovat za pracu ktoru odvadzate. Sucasne by som chcel portalu zazelat vela spokojnych a inspirovanych navstevnikov. Ano PORTALU lebo naozaj splna z technickeho /rozumieme sa o com hovorime – som z IT branze a web technologie su mi blizke/ i obsahoveho pohladu vsetky kriteria. Len skoda ze som velmi zaneprazdneny na tom, aby som v dobrom zmysle dal nejake navrhy. A nieco by som ja mozno mal. Raz pride „dobra slina“ a nieco zosmolim…. – slubujem! Priatelia este raz vdaka a vsetko najlepsie jubilantovi…
Vdaka za pozvanie priatelia, ale bohuzial som momentalne dost daleko a najblizsie tri roky aj budem. 73 Ivan , teraz ZS6/OK1LL,
Pretoria, Juzma Afrika.
=========================

Beam
Beam

P.S. Posielam pár fotiek z Pretórie – anténa je ZS6P – plnorozmerný beam na 40 m band vo výške 40 metrov…

gratuluji k vyroci . Zdravim z Karibiku kp2/ok1tn

Děkuji za pozvání na setkání.Co mě velmi mrzí je nejsem do dnešního dne,jak píšete registrováný uživatel Vašeho portálu nedostal e-mail se vstupním heslem. Tudíž se ke mně Váš portál chová jako k neregistrovanému uživateli..

Tak toľko výber z niekoľkých mailov. Bolo to príjemné prekvapenie, za čo patrí všetkým dík – či už poslali gratulácie mailom, cez éter alebo tvárou v tvár.

Vďaka však patrí všetkým, ktorí neváhali a pridali ruku k dielu, pričom niektorí neboli ani rádioamatérmi. Neviem ako by som slovne vyjadril našu vďačnosť, takže len jednoducho – ďakujeme!

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x