Odpoveď na: Nevhodne spravanie alebo piratstvo

Domov Diskusné Fóra CQ HAM fórum Iné Nevhodne spravanie alebo piratstvo Odpoveď na: Nevhodne spravanie alebo piratstvo

#14219 Odpoveď

Anonymný

@om3cvv wrote:

Zdravím Jano OM30233, a sme pri probléme anonymity. V OM zozname je číslo 0232 a aj 0234, ale 0233 som nenašiel. Nebudem to ďalej rozoberať. Pri príspevkoch nemáš ani meno uvedené. Sme tu určitá komunita s nejakými záujmami, tak by sme mali byť pri debate otvorení a vedieť s kým debatujeme. Nediv sa, že tento stav vadí skoro každému, ide akurát o to či má niekto chuť písať na túto tému a dočkať sa nezaslúženej kritiky. K tvojej otázke okolo vysielania z Ukrajiny iba toľko, že kontakty na ministerstvo zahraničných vecí Ukrajiny majú chlapci z OK2KKW. Oni už riešili porušenie povolovacích podmienok na vyššich pásmach. Ešte by bola možnosť poslať tvoju sťažnosť na ambasádu.

Neviem o akom probleme anonymity hovoris a ja problem s anonymitou nemam. Takisto neviem o akom zozname hovoris, karticku s cislom drzim prave v ruke. Povedz mi prosim ako inak sa mam predstavit aby to nebol problem anonimity velmi rad sa nieco nove naucim.

Ale nevadi, kazdopadne dakujem za odpoved. Nechcem podavat ziadnu staznost, len ma zaujima ci sa s tym niekto stretol, aky ma na to nazor a ci nase urady riesia podobne priestupky nasich radioamaterov. To bol vlastne moj uvodny prispevok ktore zahltili prispevky o anonymite.