Predvianočné stretnutie v Bratislave

Pozývame rádioamatérov z Bratislavy a širokého okolia na 13. stretnutie rádioamatérov v Petržalke. Stretnutie sa bude konať v utorok 19. decembra 2023 od 14,00 hod. v kaviarni Maxoo (v budove pôvodného sídla SZR) v Bratislave na Wolkrovej 4.

Dovoz QSL lístkov na stretnutie je potrebné dohodnúť so Števom OM3JW najneskôr do 12. decembra na stránke QSL služby na www.hamradio.sk alebo emailom na qsl(zav)szr.sk. Na stretnutí bude možnosť zaplatiť členské do SZR a predplatné na Rádiožurnál. (aktualizované 16.decembra)

Kufrík OM1ii s rádiostanicou a príslušenstvom
Kufrík OM1ii s rádiostanicou a príslušenstvom

Rádioamatérska miniburza a prebytočný užitočný materiál pre darovací minikútik sú vítané. V ponuke bude guláš a občerstvenie podľa ponuky.

Doprava: z hlavnej železničnej stanice električkou č. 1, na Šafárikovom námestí prestúpiť na električku č. 3 a vystúpiť na konečnej, potom z konečnej pešo alebo jednu zástavku autobusom č. 88 smerom na most SNP. Z autobusovej stanice autobusom č. 88 – stojí rovno pred budovou (zastávka Hálova), kde sa stretnutie koná. Autobusy, ktoré stoja na zastávke Hálova v Petržalke – č.83, 84, 88 a 99.

Návštevníci autom „Pozor“ na platenie parkovného v mieste konania. Najbližšie záchytné parkovisko je na Macharovej ulici. Viac na stránkach – https://paas.sk/platba/ a https://paas.sk/zachytne-parkoviska/.

Dušan OM3CVV a Jaro OM1II

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x