Profily vedenia SZR nebudú

V hromadnom e-maile, ktorý dostali registrovaní návštevníci CQ.sk som načrtol, čo by sme radi v najbližšom období na portáli zverejnili. Medziiným som chcel uverejniť aj krátke profily vedenia SZR…. Vedenie ČRK bolo predstavené v časopise Radioamatér. Na moju prosbu som dostal nasledujúcu odpoveď:

“Ahoj Vilo,

hovoril som o tom s Tonom OM3LU, a jeho nazor je taky, ze zatial sa nebudeme prezentovat takouto formou.

73, Roman OM3EI”

Predstaviteľmi SZR sú: prezident Ing.Anton Mráz OM3LU, 1.viceprezident Kurt Kawasch OM8AA, 2.viceprezident Štefan Horecký OM3JW, členovia prezídia Ladislav Vencel OM3GB, Roman Kudláč OM3EI, Jozef Ivan OM3NA, Ing.Rastislav Hrnko OM3BH, Ladislav Sarmáry OM8AM, Jozef Vojtek OM6AM, Otakar Jeleník OM3YCZ, Richard Gašparík OM2TW. Sekretárom je Roman Kudláč OM3EI, KV manažérom Rastislav Hrnko OM3BH, VKV manažérom Ing.Milan Kukla OM5KM, QSL manažérmi MuDr.Harry Činčura OM3EA a Viliam Kušpál OM3MB, ROB manažérom je Kurt Kawasch OM8AA, diplomovým manažérom Milan Horváth OM3CDN a SWL manažérom je Jazef Marcinčák OM3-001.

Zámerne som vypísal všetkých. Prosím Vás, môžete povedať, že poznáte aspoň polovicu z nich? Napriek tomu, že sa o rádioamatérsky svet a veci s tým súvisiace zaujímam už desať rokov, len s prižmúrením oboch očí môžem odpovedať áno… Nazdávam sa, že každý slovenský rádioamatér by mal vedieť, kto háji jeho záujmy. No, čo už. Hádam sa dočkáme “inej” formy.

Po sviatkoch poprosím p.Mráza, či by si nenašiel čas a neodpovedal nám na zopár otázok.

Pridaj komentár