Dan mladinskega polja 2008

Dan mladinskega polja je namenjen postajam, ki jih upravljajo operaterji, ki niso dopolnili starosti na dan dirke 18 let. V pretekoch je možné nadväzovať aj spojenia so zahraničnými stanicami ako aj s operátormi staršími ako 18 let.

Preteky sa konajú 5. julija 2008 od 10,00 naredi 13,00 OUT (pred Poľným dňom). N1V Hawaii EME 1. 144 MHz - enojni, 2. 144 MHz – Multi, 3. 432 MHz – Single a 4. 432 MHz - Multi módmi CW A FONE.
Koda tekmovanja: RS(T) + serijsko številko povezave od 001 + WW lokator. Aby bolo spojenie pre súťažiacu stanicu platné, musí od protistanice prijať a zapísať kompletný súťažný kód vrátane poradového čísla spojenia. En kilometer premoščene razdalje je enak 1 to. Šteje se povezava s postajo na svojem majhnem kvadratku lokatorja 1 to. Rezultat je podan z vsoto točk za povezavo.

Súťažný denník sa posiela výhradne v elektronickej forme vo formáte EDI. Musí byť odoslaný najneskôr desiaty deň po pretekoch cez webové rozhranie na internetovej stránke vkv.szr.sk. Vo výnimočných prípadoch je možné poslať denník aj e-mailom na vkvlogy@pobox.sk alebo na diskete na adresu: Ing. Pavol Zajac, OM5CM, Lúky 1111/12, 95201 Vráble. V denníku musí byť uvedený zoznam operátorov, ktorí zo stanice počas pretekov pracovali a dátumy ich narodenia. Neuvedenie tohto zoznamu bude dôvodom na nehodnotenie stanice.

V drugih primerih veljajo Splošni pogoji VHF tekmovanj in tekmovanj.

0 0 glasovi
Ocena članka
Nastaviti
Nastavite opozorila
gost
0 Komentarji
Povratne informacije vstavljene
Oglejte si vse komentarje
0
Veseli bomo vaših komentarjev, Prosim, komentar!x