Zloženie tímov na WRTC

Je známe definitívne zloženie tímov na budúcoro?né WRTC. Zaujímavos?ou sú tri tímy rodinných príslušníkov, PY2YU a PY2NDX sú bratia, K1ZM bude v tíme so synom KK6ZM a KU1CW s bratrancom, EA5GTQ. ?isto YL tím tvoria DL1QQ s DL8DYL. E77DX odmietol vedenie tímu a spojil sily s Ivanom OE3DIA. To umož?uje 9A5K sta? sa tímovým vedúcim. Dva tímy zav?šia hattrick v ú?asti: ES5TV s ES2RR a 5B4AWN s 5BAFM. Slovensko má na WRTC trojicu contestmanov, Ivana OM3LA/OE3DIA, Laca OM2VL a Ras?a OM3BH.

Oblas? Vedúci tímu ?len tímu
AF Achraf “Ash” Chaabane, 3V/KF5EYY Dr. Hrane Milosevic, YT1AD
AS1 Vadim Ovsyannikov, R9DX Oleg Usov, UA9CDV
AS2 Anatoly Polevik, RC9O Mikhail “Mike” Klokov, UA9PM
AS3 Marios Nicolaou, 5B4WN Stavros Tsiakkouris, 5B4AFM
AS4 Jie Zheng, BA4ALC Wenjun “Vange” Yang, BA7IO
AS5 Katsuhiro “Don” Kondou, JH5GHM Hajime Hazuki, JA1OJE
EU1 Filipe Lopes, CT1ILT José Nunes, CT1BOH
EU1 Sebastien Le Gall , F8DBF Olivier “Oli” Seizelet, F1AKK
EU1 Kazunori “Kazu” Watanabe, M0CFW Gerry Lynch, GI0RTN
EU1 Olof Lundberg, G0CKV Mark Haynes, M0DXR
EU1 Stephane Van Langhenhoven, F4DXW Sebastien Bajulaz, F8CMF
EU2 Philippe Lutty, LX2A Andy Ruse, YO3JR
EU2 Luca Aliprandi, IK2NCJ Stefano Brioschi , IK2QEI
EU2 Manfred Wolf, DJ5MW Stefan von Baltz, DL1IAO
EU2 Carlo De Mari, IK1HJS Fabio Schettino, I4UFH
EU2 Sandy Raeker, DL1QQ Irina Stieber, DL8DYL
EU3 Tonno Vahk, ES5TV Toivo Hallikivi, ES2RR
EU3 Gediminas “Gedas” Lucinskas, LY9A Mindaugas “Mindis” Jukna, LY4L
EU3 Toni Lindén, OH2UA Kim Östman, OH6KZP
EU3 Kaspars Uztics, YL1ZF Oleg Ostrzigallo, YL3DW
EU4 Ivan Dobrocky, OE3DIA Emir “Braco” Memic, E77DX
EU4 László “Laci” Végh , OM2VL Tibor “Tibi” Ferenec, OM3RM
EU4 Rastislav Hrnko, OM3BH Jozef Lang, OM3GI
EU4 Wolfgang “Wolf” Klier, OE2VEL Oliver Huber, OE5OHO
EU4 Tine Brajnik, S50A Robert Bajuk, S57AW
EU5 Hrle Horvat, 9A6XX Davor “Dave” Kucelin, 9A1UN
EU5 Kresimir “Chris” Kovarik, 9A5K Richard Riley, 9A1TT
EU5 Ranko Boca, 4O3A Ivo Pezer, 9A3A
EU5 Roman Tkachenko, UR0MC Yuri Onipko, VE3DZ
EU5 Andy Kotovsky, UU4JMG Andriy “Andy” Kazantsev , UU0JM
EU6 Sergey Dyachenko, RX3APM Andrey Karpov, RV1AW
EU6 Andrey Melanin, UA3DPX Igor Korolkov, UA4FER
EU6 Iurii Khmelenko, RL3FT Dmitri Kryukov, RA3CO
NA1 Krassimir “Krassy” Petkov, K1LZ Mladen Bogdanov , YT6W
NA10 Alex Tkatch, KU1CW Yuri Sakalouski, EA5GTQ
NA11 Jeff Briggs, VY2ZM Patrick Briggs, KK6ZM
NA12 Lee Sawkins, VE7CC Dale Green, VE7SV
NA13 Fred Kleber, K9VV John Sluymer, VE3EJ
NA2 Ray Higgins, W2RE Lee Imber, WW2DX
NA3 Ken Low, KE3X Scott Redd, K0DQ
NA4E Richard DiDonna, NN3W Kamal “Kam” Sirageldin, N3KS
NA4W Julio Henriquez, AD4Z Dan Thompson, W4UH
NA5 Kevin Stockton, N5DX Steve London, N2IC
NA6 Daniel Craig, N6MJ Chris Hurlbut, KL9A
NA6 John Barcroft, K6AM David Hodge, N6AN
NA7 Mitch Mason, K7RL Jon Kimball, KL2A
NA8 Jim Stahl, K8MR Mike Tessmer, K9NW
NA9 Michael Wetzel, W9RE Mark Beckwith, N5OT
OC Michael Gibson, KH6ND John Hillyer, KH6SH
SA1 Hamilton Oliveira Martins, PY2YU Rafael Martins, PY2NDX
SA2 Jorge Diez, CX6VM Lucas “Luc” Maiorov, LU1FAM
MLÁDEŽ Filippo Vairo, IZ1LBG Paul Whitman, WQ2N
Divoká karta Alex Avramov, LZ4AX Christo Ignatov, LZ3FN
Divoká karta Suad Zukic, DK6XZ Winfried Kriegl, DK9IP
Obhajujúci šampióni Vlad Aksenov, RW1A Alex Mikhaylov, RA1A

Pridaj komentár