Ako to vyzeralo v Holiach?

Najlepšou odpoveďou je spokojnosť zúčastnených. A tí boli určite spokojní. Organizátori odviedli neskutočný objem práce, všetko fungovalo ako hladko namastený stroj. A odmenou okrem spokojnosti zúčastnených bol určite aj ich počet….

Od Tatier do Holíc to nie je práve najbližšie, preto sme všetko vidieť ani nestihli. V piatok večer sme pre uzavretím stihli prezrieť ponuku vystavujúcich. Väčšina z nich ponúkala svoj sortiment za akciové ceny a dalo sa kúpiť všetko, na čo si človek spomenul.

Stretnutie v Holiciach však nie je len o burze, ale je to spoločenská udalosť. Pri tejto príležitosti sa vyhlasujú výsledky pretekov za uplynulé obdobie. Počasie prialo, bolo teplo, veľmi príjemne. Priamo v areáli stretnutia sa dalo na viacerých miestach za priaznivé ceny kedykoľvek občerstviť.


No a samozrejme blší trh. Predávajúcich aj kupujúcich bolo množstvo! Je úžasné vidieť ako sa tej „mužskej časti rodiny“, ktorá sa tvári znechutene, keď im nežnejšie polovičky hovoria o úžasnej akcii v supermarkete, zrýchľuje tep a oči dostávajú lesk pri pohľade na takýto blšák, HI. Skrátka SUPER!

blank

0 0 hlasy
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x
()
x