Rakovice 2024

O stretnutí rádioamatérov a priaznivcov vysielania Rakovice 2024 sme informovali už začiatkom apríla. Keďže sa termín blíži, znovu pripomeňme detaily:

Srdečne vás pozývame na stretnutie rádioamatérov a priaznivcov rádiového vysielania, ktoré sa uskutoční 15. júna 2024 v malebnej obci Rakovice, v priestoroch Spojenej školy Rakovice. Toto podujatie predstavuje výnimočnú príležitosť na zdieľanie skúseností a poznatkov s ostatnými nadšencami rádioamatérstva. Budete mať možnosť stretnúť sa s odborníkmi a diskutovať o najnovších technológiách a trendoch v oblasti rádiového vysielania.

Okrem toho sa môžete tešiť na trh s rádioamatérskym materiálom, kde si budete môcť kúpiť alebo predať rôzne zariadenia a komponenty. Podujatie sa bude konať v priestoroch Spojenej školy, konkrétne na nádvorí a v hlavnej sále, kde bude pripravený aj bohatý program.

Rakovice 2024
Rakovice 2024

Prístup do areálu školy je jednoduchý, nachádza sa priamo pri hlavnej ceste a k dispozícii je takmer 100 parkovacích miest, čo zabezpečí pohodlný príchod pre všetkých účastníkov. Dúfame, že počasie nám bude priať, a vy si budete môcť naplno vychutnať priateľskú atmosféru nielen na nádvorí, ale aj vo veľkej sále, kde bude pripravené občerstvenie.

Veríme, že toto stretnutie bude pre vás nielen informatívne, ale aj príjemné a zábavné. Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že si z tohto podujatia odnesiete množstvo nezabudnuteľných zážitkov a nových priateľstiev!

5 1 hlas
Hodnotenie článku
Nastaviť
Nastaviť upozornenia
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše pripomienky, prosím, komentujte!x