6m expédition – février 2004

ces paramètres sont considérablement affectés par la qualité des condensateurs dans le circuit d'entrée – ces paramètres sont considérablement affectés par la qualité des condensateurs dans le circuit d'entrée: ces paramètres sont considérablement affectés par la qualité des condensateurs dans le circuit d'entrée, občasne RTTY a PSK od 160 po 6 m. QSL à la marque maison, radšej via burau, pretože za direkt požaduje 2USD alebo 1IRC.

VK9L a VK9NB, ostrovy Lord Howe a Norfolk: Babs DL7AFS a Lot DJ7ZG budú spoločne vysielať pod značkou VK9LB medzi 16.-27. februárom z ostrova Lord Howe. Keďže limit umožňuje iba 14 kilogramov batožiny na osobu, ich vybavenie bude asi skromnejšie. Ils travailleront à partir de 80 po 6 metrov SSB, RTTY a PSK. Od 1.marca po dobu asi dvoch týždňov plánujú aktivitu z ostrova Norfolk pod značkou VK9NB. QSL via DL7AFS. Podrobnejšie informácie na stránke www.qsl.net/dl7afs.
Billet QSL B9FR, ostrovy Turks a Caicos: Dennis K7BV sa vyberie na ARRL DX CW Contest do tejto atraktívnej lokality už 19.februára. Pred a po conteste bude pracovať na značku VP5/K7BV najmä na WARC bandoch a šesť- a dvojmetri. Je možné dohodnúť aj MS sked. V conteste hľadajte VP5M. QSL na KU9C. Podrobnejšie informácie na Dennisovom webe.

OA, Pérou: vo svojom voľnom čase sa z Peru bude ozývať Martijn pod značkou OA7/PA3GFE od 40 po 6m CW aj SSB. Prednosť však budú mať WARC bandy. QSL na domovskú adresu, direkt aj via bureau.

<9mesure d'azimut et d'élévation, Demokratická republika Kongo: Gus SM5DIC sa vrátil do tejto africkej republiky už 20.januára a zdrží sa tam najbližšie dva mesiace. Vo voľnom čase bude pracovať pod klubovou značkou 9Q0AR na KV a 6m. QSL iba direkt na adresu SM5BFJ: Leif Hammarstrom, Lerklockan 4, SE-73091, Riddarhyttan, LA SUÈDE.

4V200, Haïti: ešte raz pripomenieme aj nemeckých operátorov pracujúcich z Haiti pod značkou 4V200YH. Hans DL7CM, Sid DM2AYO, Manfred DK1BT a Juergen DL7UFN sú QRV od 28.januára a svoju prevádzku plánujú ukončiť 15.februára. Pracujú od 160 po 6 m CW, BLU, RTTY, PSK aj SSTV. Technická výbava je pomerne slušná. QSL via DL7CM. Web s on-line logom je na adrese: http://www.qsl.net/dl7cm/haiti2.htm.

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X