À quoi ça ressemblait à Holie?

La meilleure réponse est la satisfaction des participants. Et ils étaient définitivement satisfaits. Les organisateurs ont fait un travail incroyable, všetko fungovalo ako hladko namastený stroj. A odmenou okrem spokojnosti zúčastnených bol určite aj ich počet….

Od Tatier do Holíc to nie je práve najbližšie, preto sme všetko vidieť ani nestihli. V piatok večer sme pre uzavretím stihli prezrieť ponuku vystavujúcich. Väčšina z nich ponúkala svoj sortiment za akciové ceny a dalo sa kúpiť všetko, na čo si človek spomenul.

Stretnutie v Holiciach však nie je len o burze, ale je to spoločenská udalosť. Pri tejto príležitosti sa vyhlasujú výsledky pretekov za uplynulé obdobie. Počasie prialo, bolo teplo, veľmi príjemne. Priamo v areáli stretnutia sa dalo na viacerých miestach za priaznivé ceny kedykoľvek občerstviť.


No a samozrejme blší trh. Predávajúcich aj kupujúcich bolo množstvo! Je úžasné vidieť ako sa tejmužskej časti rodiny”, ktorá sa tvári znechutene, keď im nežnejšie polovičky hovoria o úžasnej akcii v supermarkete, zrýchľuje tep a oči dostávajú lesk pri pohľade na takýto blšák, SALUT. Skrátka SUPER!

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X