Bob, VP8LP nous réfère

Veuillez noter, que je ne réponds pas aux gens, qui n'utilisent que leur suffixe pour appeler. Dobrou radou pre vás je vyslať vašu značku len raz, potom počúvať 4 à 5 secondes, aby ste postrehli, či vás počujem, alebo odpovedám niekomu inému predtým, než uskutočníte druhé volanie. Považujem stanice, ktoré len volajú, volajú a volajú opakovane, bez prestávky aby počúvali, za QRM rušičov. Tieto budú ignorované!

Veuillez noter, že nenahrávam záznamy z logu elektronicky. Dôvodom je to, že mi chodia požiadavky na nahrávanie do príliš veľa rôznych QSL systémov, par exemple.. LOTW, son utilisation est gratuite et disponible à toutes fins, les classements sont entièrement paramétrables par l'utilisateur, Clublog atď. Vždy sa vyskytne veľké množstvo emailových žiadostí spojených s nahraním logu a mojím hobby je amatérske rádio a nie email. Tak som sa rozhodol, že nebudem nahrávať do žiadneho systému, aby som sa vyhol tomuto rastúcemu problému.

Nedávno som dostal množstvo QSL lístkov vrátených ako nedoručené, čo považujem za mrhanie lístkov a úsilia. Alors, nanešťastie, je dois dire, že už dlhšie nebudem odpovedať na lístky poslané cez QSL službu, preto prosím posielať lístky len direktom, cez SAE.

Ospravedlňujem sa za to, že som musel dospieť k takémuto rozhodnutiu.

Preložené zo stránky http://www.qrz.com/db/VP8LP

tu 73! Fée, OM3CAQ

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X