À PROPOS DE LUI ROKA 2004

salut, au concours amateur de l'année 2004 je voudrais te suggérer, tento rok predcasne zosnuleho Jara Justa OM3TA. Jaro ako dlhorocny radioamater vychoval desiatky, ak nie stovky radioamaterov v kurzoch mladych operatorov. Zucastnoval sa mnohych expedicii a vzdy mal na mysli dobro a buducnost radioaamterskeho sportu. Preto mu posielam hlas. Zaroven mam odovzdat hlasy aj za svoje deti. Syna, Mareka om3-0148 pripravoval v kurze 2003 (este nema vek na normalnu koncesiu) a dceru Janu om3-0202 tak zaujal, ze dalsi kurz v minulom roku, zial uz bez Jara tiez absolvovala. les conditions de propagation des ondes courtes étaient prédites comme mauvaises 73 Miro om3cku
salut

Na tuto cenu by som navrhoval Jara Justa OM3TA SK. Jaro sa zasluzil za vychovu celeho radu mladych radioamaterov, bol organizatorom a dusou mnohych radioamaterskych akcii a myslim si ze aspon takto mu patri pocta aj ked uz bohuzial in memoriam.

73 Stevo, OM3RG

salut,

Ja by som sa prihovaral za Jara Justa. Urcite ho uz niekto navrholsom si isty. Jaro zasvatil svoj zivot mladezi a ja ho mam spojeneho s radioamaterskymi kurzami. Ja som pred dvanastimi rokmi na takom kurze ziskal svoju licenciuvtedy som mal patnast. Jaro uz bohuzial nie je medzi nami, ale som presvedceny ze si toto oznacenie zasluzi

Vsetko dobre do neveho roka.

Rado om2zz clen om3kii

Osobne som mal ešte troch kandidátov – Riša OM2TW, Mira OM3CKU a Tibora OM3RM. Rišo bol prvým OM rádioamatérom na 136kHz, pričom jeho doterajšie úspechy vzbudzujú pozornosť nielen na Slovensku. Okrem toho vykonáva veľký kus práce aj na VKV. Miro sa aktívne venuje mládeži a jeho technické články sa roky vyznačujú veľkou invenciou. Tibora možno označiť sa contestmana, ktorý určite patrí minimálne medzi európsku špičku.

Rozhodovanie, komu pripadne titul OM HAM roka 2004 však jednoznačne určili práve došlé návrhy. Chcem sa poďakovať Mirovi OM3CKU, Števovi OM3RG aj Radovi OM2ZZ za to, že nelenili a napísali. Mrzí ma však, že návrhov neprišlo viac. Ako si to vysvetliť? Žeby na Slovensku neboli rádioamatéri, ktorí si takéto ocenenie zaslúžia?

Dámi a páni, OM HAM-om roka 2004 ça arrive

Diplôme. ing. Jaroslav Just OM3TA, SK

Zvažoval som však, aké ocenenie by bolo najvhodnejšie. Nakoniec som sa rozhodol venovať finančný príspevok naLetný tábor mladých rádioamatérov 2005”.

0 0 voix
Évaluation des articles
Mettre en place
Définir des alertes
invité
0 commentaires
Commentaires insérés
Voir tous les commentaires
0
Nous serons heureux de vos commentaires, S'il te plaît, commenter!X