OTC SARA-monument (CW) 2013

Op zondagen 8. september 2013 ochtend van 08,00 Het OTC SARA Memorial begint (CW). Je to len hodinový pretek, herinnering aan onze vrienden. Svojou účasťou nás potešíš a prispeješ k obľube tohto preteku.

OLD-TIMERS CLUB SARA vyhlasuje ako spomienku na tých priateľov z nášho klubu, ktorých kľúč nenávratne stíchol, “OTC SARA-monument”.

Preteky sa konajú dvakrát ročne, jarná časť (SSB) vždy druhú nedeľu v máji a jesenná časť (CW) vždy druhú nedeľu v septembri. Preteku sa môžu zúčastniť a nadväzovať vzájomné spojenia všetci rádioamatéri z OK a OM a všetci členovia OTC SARA. Každá stanica sa započítava jedenkrát za pretek.

Okrem staníc, ktoré budú medzi sebou nadväzovať spojenia, preteku sa môžu zúčastniť aj rádioví poslucháči (SWL), ktorí budú za odpočuté spojenia hodnotení samostatne.

Tijd : 06,00 – 07,00 UTC

Frequenties : 3,520 – 3,560 MHz (CW-deel)

Uitvoering : odporúčaný výkon do 100 W

Code :

  • OTC-leden: verslag doen van + OTC + lidmaatschapsnummer (599 OTC 008)
  • Niet-leden: verslag doen van + serienummer QSO ( 599 001)
  • Het clubstation OM9OT geeft: verslag doen van + afkorting OTC (599 OTC)

Scoren :

  • QSO s OM9OT – 5 punten
  • QSO s členom OTC – 3 lichaam
  • QSO s nečlenom – 1 Dat

Het resultaat : Celkový súčet bodov. Pri rovnosti bodov je rozhodujúci čas spojenia s klubovou stanicou OM9OT, wie zal er regelmatig aan de race deelnemen?.

Denníky z pretekov vo zvyčajnej forme (dátum, čas, značka, verzonden code, prijatý kód, body za QSO, súčet QSO a súčet bodov, čestné vyhlásenie, dátum a podpis súťažiaceho) treba zaslať do 20 dní po pretekoch na adresu vyhodnocovateľa:

Viliam Jánoš, OM3CAQ, Strojárenská 4, 900 27 Bernolákovo, alebo e-mailom na: om3caq(Bij)nextra.sk alebo om3caq(Bij)omradio.sk (formát ASCII). Môžete využiť aj formulár denníka v Exceli, ktorý si stiahnete .: TU :.

Stručný návod pre elektronický denník v programe .:TR4W :.

radioamateur, wie op de eerste drie plaatsen in de race wordt geplaatst, obdržia diplom.

0 0 stemmen
Artikel evaluatie
Opgericht
Meldingen instellen
gast
0 Opmerkingen
Feedback ingevoegd
Bekijk alle reacties
0
We zullen blij zijn met uw opmerkingen, Alsjeblieft, opmerking!x